Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordul, hogy társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul, hogy társkeresőn azért nem írtok egy lánynak, mert szép? Tehát a szépség is lehet olyan visszatartó erő, mint a csúnyaság, csak más okokból?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Habár nem társkeresős oldal (hanem való élet), de volt már olyan, hogy azért nem kerestem bizonyos lányokat, mert nem egy kategória voltunk. Mondjuk a jóslatom beigazolódott, alig 2-3 héten belül már kézen fogva sétáltak egy jóképű, deltás alakkal.
2015. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az életben lehet visszatartó erő, az interneten keresztül nem. Nincs mit veszíteni
2015. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Mindig tudtam, hogy a szép lányoknál semmi esélyem, így nekik soha nem írtam. Azóta már azt is tudom, hogy az átlagos és a csúnya lányoknál sincs esélyem, így nem is társkeresőzök.
2015. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs némi kisebbségi komplexusod? Honnan tudod h a szépnek tartott csajnak Te nem jönnél be? Én mindenkinek írnék hisz nincs vesztenivalóm,legfeljebb nem válaszol.Arról nem beszélve hogy közel se biztos hogy az általad szépnek tartott lány ugyanezt gondolja magáról.Ne sz@rozz írj minden nőnek aki tetszik, vagy lyuk vagy fa.
2015. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a külföldiek írnak, a magyarok a Ronda csajoknak..
2015. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nem csak netes társkeresőn hanem életben is.
2015. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!