Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok az miért baj, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az miért baj, hogy egy férfi sokáig nem kellett senkinek se és ezért nem volt párkapcsolata? Ez miért negatívum?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert többnyire okkal nem kellettél senkinek. Én sem kellettem senkinek, és úgy érzem egy darabig még nem is fogok. 18/f
2015. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk kevés lány jön be neki, mert megválogatja kivel ismerkedik és pont azoknak nem kellett? Az is negatívum általában, ha igen miért?
2015. dec. 12. 12:42
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze húsz év kor felett gondolom.
2015. dec. 12. 12:43
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem baj, de ismerkedésnél ezt nem tálalnám ki magamról.

Te sem szívesen ismerkednél egy lánnyal, aki azzal indít, hogy azért nem volt párkapcsolata, mert sosem kellett a fiúknak. Automatikusan azt gondolják ilyenkor az emberek, hogy okkal nem jött össze nekik...

2015. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem kellesz senkinek, annak oka van. És általában az az ok a negatívum.
2015. dec. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem pont ilyen indokra gondoltam. Esetleg valami látható, vagy esetleg olyan belső tulajdonság, ami gyorsan kiderül (pl. ha egy paraszt vagy - ezt most nem rád értem, csak példa).
2015. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én szememben nem negatívum. Sőt, még érték is, ha nem fekszik le fűvel-fával az ember. Annyiban lehet kellemetlen, hogy tanítgatni kell az illetőt, de ha tényleg szeretem, akkor szívesen teszem. :)
2015. dec. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan mire gondolsz a tanítás alatt?
2015. dec. 25. 22:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Pl. egy szűz srác esetében, akinek nincs tapasztalata, és bizonytalan kb. minden lépését illetően. :)
2015. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltál már ilyen sráccal? Hamar belejött?
2015. dec. 26. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!