Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megpróbáljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljam? Szex idősebb nővel.

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: anyámnak van egy ismerős/barátja aki közelebb van a negyvenhez mint a harminchoz, katonáskodik és mellette sportol is. Nagyon közvetlen nő, nincs is vele semmi baj, azon kívül, hogy néha felkapja a vizet hülyeségeken, de utána mindig ő jön anyámhoz bocsánatot kérni. A legváratlanabb helyzetekben képes feltűnni és akár órákig is nálunk marad, ő ebből nem csinál problémát és mindig mindenkit körbe kérdez a családban, hogy mi van vele és mit csinál. Az utóbbi időben az tűnt fel - és ezt lehet csak én látom rosszul - mintha velem még közvetlenebb lenne. Az első pár évben nem igazán gondoltam rá nőként, de a tény, hogy nekem mindig örül és sose hagy szó nélkül, próbál mindent kihúzni belőlem. Nem igazán tudok a pasi ügyeiről, egyáltalán azt se hogy volt-e neki valaha. Nem egy Quasimodo, de alacsony és egy kicsit testesebb is (katonaság), meg néha nagyon fel tud önteni a garatra és tud nagyon nyomulós is lenni (nem nemi értelemben). Arra gondoltam, hogy ráhajtok, mivel szerintem van annyira laza, hogy tőle egy visszautasítás sem lenne annyira rossz (biztos lazán kezelné a helyzetet) és talán lehet, hogy benne is van szimpátia irántam. Persze gondolom párkapcsolatban nem lenne benne, lévén én 22 vagyok ő meg 37, de a szexet csak nem veti meg. Pont azért hezitálok, mert ez a helyzet új és nem tudom, hogy fog elsülni, ezért lenne jó olyanoktól tapasztalatokat hallani akik voltak már hasonló helyzetben.

2015. dec. 12. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
szerelemből tedd meg
2015. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
komolyabban is érdekelne téged?
2015. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Addig nem tudom amíg meg nem bizonyosodok arról, hogy ő neki én bejövök-e
2015. dec. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!