Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal férfiak mit tartanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak mit tartanak vonzónak tőlük jóval idősebb nőkben? El is vennétek nálatok mondjuk 15 évvel idősebb nőt vagy csak szexre kell?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Általában nem olyan hazugok és képmutatóak mint huszonéves társaik.
2015. nov. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük.
2015. nov. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Clark Kent.. ***** válasza:
45%

Én 26 éves vagyok, de csak azokat a tőlem kb 15 évvel idősebb nőket tartom vonzónak, akik jól tartják magukat.


A 40-es nők többségére azonban véleményem szerint ez nem jellemző. Többségük elhagyta magát, úgy néznek ki, mint az átlagos iskolai tanárnők, akik bejönnek leadni egy órát. Vagy mint a takarító nénik a szórakoztató központokban.


Ez egyáltalán nem vonzó.


Azonban elismerem, vannak olyan 40-es nők akik kivételesen jól tartják magukat. Hogy hozzak egy példát, Cameron Diaz például a kora ellenére is szép arcú, és jó a teste is (Ezt megcsodálhattuk a "Sexvideo" című filmjében is.). Vele szívesen lefeküdnék. :D


Ha azonban járnék is, egy szexi, 40-es nővel az nem lenne hosszú távú kapcsolat. 10 év múlva ugyanis ő már 50 éves lenne, én meg 36. Akkor meg inkább pl egy huszonéves nőt tudnék elképzelni barátnőmnek.

2015. nov. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves első,én meg úgy látom hogy 30-40 es nőknél is vannak szépszámmal hazug ribik ugyanúgy mint 20as korosztály.Pl sokan elválnak,ők is megcsalják a férjeiket és huszonéves pasikkal élik ki magukat :)
2015. nov. 25. 01:49
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Elnézést, de az aki elválik, az mitől hazug?

Amúgy a hazudozás nem korfüggő.

2015. nov. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szexre kell a pasiknak, ha egy 25 éves férfi kicsit komolyabban gondolkodik, elképezli, mi lesz ha mondjuk 5 év múlva családot, gyerket szeretne majd, a nő meg már addigra 45 lesz.
2015. nov. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én exem 40 felett lett egy ordas nagy hazug r.i.banc :-P :-D

De egyébként nekem nem volt gondom az idősebbekkel soha, bár nem 15 év volt, de olyan 8-10 évvel idősebbek több is volt komoly kapcsolatban (gyerek is van).

2015. nov. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

>Fiatal férfiak mit tartanak vonzónak tőlük jóval idősebb nőkben?


A tapasztalatukat, az érettségüket, esetleg a dominanciájukat, vagy akár az anyaképet.


>El is vennétek nálatok mondjuk 15 évvel idősebb nőt vagy csak szexre kell?


Szexre.

2015. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Ezért nem kell magyar pasi, még csak 26vagyok,mit kezdjek egy 10 évessel?
2015. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!