Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresésnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél mennyire negatív, ha nem rajongok a gyerekekért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok pedofil, nem arra irányul a kérdés.. :)

Sokszor látom az utcán, ismerősöknél, hogy mindenki mennyire rajong mások gyerekéért. Játszanak velük, ha még kicsik, akkor gügyögnek nekik, stb. Belőlem egy gyerek ilyen érzéseket nem tud kiváltani. Sőt, ha odaadnak egy gyereket a kezembe, aki mondjuk még kicsi, 1-2 éves, nem tudok vele mit kezdeni, csak furán nézzük egymást. Ha belegondolok, hogy abban a korban vagyok már, amikor nemsokára gyerekem lesz (bár ahhoz társat kéne hozzá találni előbb), nem tudom elképzelni, hogy a saját gyerekemmel játszok, szeretgetem, stb.

Ez elég negatív ismerkedésnél, jól gondolom? Persze nem ez az első kérdés egy randin, az tény, de előbb utóbb szóba kerül.


29F



2015. dec. 13. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Más gyerekével én sem tudok mit kezdeni. A sajátom más, a saját gyerek mindig más. Egyrészt, vele együtt élsz, jól ismered, másrészt nincs ott az a félelem, hogy mi van, ha csinálsz valamit, amit az anyuka nem szokott, vagy nem úgy szokott, vagy akármi- nekem legalábbis ez örök félelmem más gyerekénél. Szóval, ha szeretnél gyereket, de félsz, hogy milyen lennél apának, én nem aggódnék, mert a saját gyereked nem egy idegen kis fura lény, hanem egy ismerős arc, akivel a születésétől kezdve tanulod, hogy "mit lehet kezdeni".


Ha pedig úgy érzed, hogy egyáltalán nem szeretnél gyereket, akkor meg nem negatív, csak mindenképpen olyan párt kell találnod, aki szintén nem akar. Mert ebben a kérdésben nem lehet kompromisszumot kötni.

2015. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! 27 éves làny vagyok, és én sem értem ezt a majomszeretet amit akkor tanúsítanak, ha kisgyerek van a közelben. Ennek ellenére màr én is szeretnék megàllapodni, pà r év múlva akàr baba is jőhet.

Ha gondolod írj privàtban, ismerkedjünk;)

2015. dec. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy ideig én is így voltam, azután észrevettem, hogy nem mindegy gyerek természete, kedvessége egyforma, igenis vannak antipatikus természetű, tekintetű gyerekek (alapvető természetű vagy családi környezetük miatt). Viszont vannak nagyon kedves, nyitott, aranyos természetű gyerekek ismerőseimnél, őket szívesen ölelgetem, játszadozok velük, beszélgetek velük.

A kedves gyerekeknek az a jó tulajdonságuk többek közt, hogy mindig meghallhatnak és feltétel nélkül kedvelnek, szeretnek, ölelnek :) - ezekre gondolj inkább.

2015. dec. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: részemről ez az ölelgetés és beszélgetés inkább alkalmi, mintsem majomszeretet. Az a stílusú majomszeretet, amiről írtok számomra is furcsa, s sajnos Facebook-on is jelen van sokaknál.
2015. dec. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne problémázz ezen (persze ha csak nem egy olyan lányt fogsz ki, akinél már ketyeg a biológiai óra) - szóval ez teljesen normális viselkedés. A saját gyerekedet meg teljesen más lesz, onnantól kezdve, hogy megtudod, hogy apa leszel, beindulnak nálad is az apai gondolatok, érzések.


Szóval ha erről beszélgettek, nem igennel és nemmel kell válaszolni, hanem, "persze, hogyne, majd én is szeretnék, de ahhoz a feltételeket meg szeretném teremteni" stb. válasz teljesen normális.

2015. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább pozitívum, manapság a lányok többsége nem akar gyereket.
2015. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igazából negatívabb hozzászólásokra számítottam, így megnyugtatóbb a helyzet. :)

2015. dec. 13. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:
én 30 éves és ráadásul nő vagyok , nem szeretnék gyereket még jo sokáig és ugyanigy vagyok. sztem teljesen normális részedről. én is legonodlkodom néha, hogy miért nem érzek semmitm ha kisgyereket látok.persze szeretem a gyerekeket, csak számomra nem simogatnivaló cuki plüssmaci egy vadidegen kisgyerek. a facebook-os ömlengős kommenteket és a többszáz lájkot sem szoktam érteni a kisbabás-kisgyerekes fotóknál, amikor a többség az apukát vagy anyukát is sokszor csak látásból ismeri, nyilván ha rokon vagy szoros kapcsolat és még a gyereket is látták már élőben, az más. de érdekes, általában nem ők szoktak kommentelgetni meg lájkolni, hogy hudearanyosübercuki baba..
2015. dec. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!