Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mikor mondjátok egy lányra, hogy különleges? (saját tapasztalatok, vélemények érdekelnek hátha az általánosságból kitudom szűrni)

Figyelt kérdés
Most szingli életmódot éltem , ezért randizgattam 1-2 fiúval.Volt olyan akivel már féléve ismertük egymást csak most mert megkérdezni ,hogy randizunk-e és kb 4 tali után azt mondta ,hogy különleges lány vagyok.A másikkal 3 hónapja ismerkedtem meg egy buliba vele most volt első igazi találkozóm ,mikor jobban összecsiszolódtunk és mondta ,hogy annyira boldog ,mert csak most látja milyen különleges lánnyal hozta össze a sors.Régebben a volt barátom is ezt mondta rám 2 is.Különleges alatt belső vagy külső értendő inkább?(persze megfogom kérdezni tőlük ,mert nagyon kíváncsi természet vagyok de amíg erre nincs lehetőségem érdekelne a többi fiú/férfi válasza)
2010. márc. 23. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én pl abból hogy, hogyan válaszol a lány.. ha mindig hagy egy kis titkot magában.. na aaaz különleges...

vagy ha máshogy látja a világot mint a nagyátlag*

21F


*szürkeátlag, utca embere stb

2010. márc. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
ezt mondják mert meg akarnak hódítani. mert ez olyan jó bók. A wise girl kisses but doesn't love, listens but doesn't believe, and leaves before she is left.-Marilyn Monroe
2010. márc. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számomra akkor különleges egy lány, ha már az első alkalommal annyira el tudunk lenni, mintha évek óta ismernénk egymást. Olyan, mintha megtalálnád a másik feled, amiről azt se tudtad, hogy létezett. Nagyon elcsépelt mondás, de tényleg érezni az izzást a levegőben.
2010. márc. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez amolyan csajozós duma, így hitetjük el egy lánnyal, hogy szeretjük és számunkra fontos, hogy együtt legyünk vele...


Különlegesnek mondjuk azokat a lányokat akikkel:

-Jó együtt lenni

-Fontosak a számunkra

-Szeretjük

-És akikkel felhőtlenül tudunk együtt szórakozni(nevetni)


Minden lány fontos és ezáltal különleges valaki számára...


Ezt nem lehet általánosítani és nem is kell...

Egyszerűen csak élvezd, hogy valakinek fontos vagy és egyszerűen különlegesnek tart...

Vannak dolgok, amiket nem kell és nem is lehet indokolni!

Ilyen a szerelem is...

2010. márc. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem addig volt különleges egy két lány, amíg kevés volt a tapasztalatom. Ha mondjuk nagyon okos volt, vagy nagyon szép, vagy nagyon szórakoztató. Sajnos így, hogy mindhárom típust megismertem, már csak ezeknél unalmasabb lányokkal találkozom. Szóval nem olyan izgi.
2010. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ronda, csak nem akarom megbántani.
2010. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!