Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti mit gondolnatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mit gondolnatok, ha tetszene egy lany es elarulna, hogy a parja mar nem fekszik le vele?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha tudjatok hogy van parja. El menne ezert a kedvetek a lanytol, aki amugy tetszik? Lanyok is valaszolhatnak persze.
2015. dec. 13. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Akkor miért nem szakítanak?

Sosem értettem az ilyet.

2015. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lányként, ha megtudom, hogy egy csaj ilyet teregetett ki a párjáról egy másik pasinak, akinek ráadásul tetszik is, tutira egy manipulatív cafatnak tartanám.
2015. dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:

célzásnak venném,felhívást egy jó szeretkezésre

nem menne el,ellenkezőleg :megjönne

2015. dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is célzásnak venném. De elszomorítana, hogy csak szexet akar tőlem (különben már rég szakított volna)
2015. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem ugy gondoltam, higy figyi nem dugmeg a parom..na mi legyen? :D Eleg jol elvagyunk..kolcsonos a szimpatia es sok dolgot tudunk egymasrol. Parommal valo kapcsolatomrol nem tud sokat es veletlen elotte mondtam a baratnomnek, hogy visszautasit a parom. Nem tudom, hogy most mit gondol. Azert nem szakitok, mert nem olyan egyszeru sok ido utan. Tudod probalkozil az ember hatha jobb lesz. Viszont mar nem biztos hogy azt akarom jobb legyen. Az meg kulonosen zavarna ha az a fiu rosszat gondolna rolam..koszonom a valaszokat. Remelem nem tart cafkanak..
2015. dec. 13. 16:13
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Azért így már más a szitu. Ezt elsőre is leírhattad volna. :)


Én nem gondolnék semmi rosszra. Attól még, hogy xy-nak nem vonzó egy csaj, attól még nekem ugyanúgy vonzó marad. Azt gondolnám, hogy elhidegültetek egymástól, és már közel a kapcsolatotoknak a vége.

2015. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Remelem, hogy igazad van. Koszi
2015. dec. 13. 16:18
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Már miért gondolna rosszat? Én hasonló szituációban vagyok. A párom gyakran visszautasít, ő meg tud róla.. Nos, félredobta az önzetlen énjét és keményen rám hajtott, nem foglalkozva azzal, hogy amúgy barátom van.


Egy percig nem gondolt emiatt rólam semmi rosszat. Kapott vele egy esélyt, hiszen megvan a rés a pajzson..

2015. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
le kell kúrni!
2015. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom a normalis valaszokat, ertekelem :)) Remelem igazatok van
2015. dec. 16. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!