Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan férfiról aki ha az utcán jönne szembe, nem figyelnétek rá, mert nem vonzó, viszont ha beszéltek vele párszor tetszene a belső értéke?

Figyelt kérdés

sajnos ilyen helyzetben vagyok, hogy külsőleg nem egy hűű de jóképű, igaz hogy magas, átlagos a testalkata, inkább az arcával van a gond... de egy nagyon rendes, őszinte, humoros, megértő és nagyon szerethető fickó..

viszont félek hogy nem tudnék beleszeretni..


2013. aug. 8. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

én jártam olyan sráccal, aki első körben kinézetre nem fogott meg, de nagyon jó humora volt és a személyiségével magához láncolt.


Én beletudtam szeretni. De csak akkor jártam vele, mikor beleszerettem.


Ha nem tudsz beleszeretni, akkor hagyd.

Ha szereted a külseje is megszépül. Ha nem akkor annak látod aki. Kár ámítanod magadat.

2013. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy hete ismerem és kétszer találkoztunk... szóval még nem tudni mi lesz :(
2013. aug. 8. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó, én már két hete jártam a barátommal (három hete ismertem), mikor ültem a konyhájában, néztem, néztem és hirtelen: "basszus, imádom ezt a férfit, mert intelligens, okos és nagyon jóképű".
2013. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is,az arca nem olyan szép,viszont jó a teste..de szerelmes voltam belé a belső értéke miatt.:)
2013. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!