Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha oda jönne hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha oda jönne hozzátok egy jó pasi az utcán, gyakorlatilag akármilyen dumával leszólíthatna, ha bejön, úgyis elmennétek vele, nem?

Figyelt kérdés

2015. dec. 14. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ja, kb igen.
2015. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Lányoknak is ugyan az a fontos mint a férfiaknak, jól kell kinézni! Tudod a kémia! :)
2015. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lófaszt. Nehogymá aszt hidd! Csak azert mert barbie fiu vagy még nem fogok veled elmenni. Vicc. Ahhoz az kéne, ami neked hiánycikk...
2015. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem...
2015. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

Kedves hármas, nem értem mi a problémád, ez egy leegyszerűsített kérdés volt, amiből aligha ismerhetted meg a személyiségem elemeit. Ennél fogva ezt a barbie fiú dolgot se tudom mire vélni :D

2015. dec. 14. 10:27
 6/14 anonim ***** válasza:
nem.
2015. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mivel van baratom, nem jutna velem semmire.

Egyebkent meg a rafinalt ronda pasikat szerettem. A cuki barbifiuk nem voltak az esetem mar jo ideje.

N

2015. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%

Elég hozzá egy jó kocsi, az se probléma ha a csajnak barátja van.


Kocsit meglátja és már le is cummant.


https://www.youtube.com/watch?v=z7vnzMpCuLs


Ennyit a nőkről.

2015. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szólított már le jó pasi, nem egyszer.

Viszont én az utcai ismerkedéstől begörcsölök, zsigerből elutasítom, és csak utána kezdek el gondolkodni, hogy tulajdonképpen akár ismerkedhettem volna... még soha, senkivel nem ismerkedtem utcán, bárhogy is nézett ki, bármilyen szöveggel is jött oda.

Amióta pedig van párom, azóta nem is kérdés: rögtön jelzem, hogy nem vagyok független, és ezzel le van tudva részemről a dolog.

2015. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Annyira idióta némelyik pasi!!!

Leszarod magasról a kocsiját meg h jól néz ki . Mem kur.a vagyok h elenjek fele.

2015. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!