Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha oda jönne hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha oda jönne hozzátok egy jó pasi az utcán, gyakorlatilag akármilyen dumával leszólíthatna, ha bejön, úgyis elmennétek vele, nem?

Figyelt kérdés

2015. dec. 14. 09:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom, ha az utcán leszólítanak, azonnal lerázom, akárhogy néz ki.
2015. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utcán nem ismerkedem, ez alap. Mindegy, hogy néz ki, nem vagyok prosti, hogy elmenjek vele...hova is? Miért?
2015. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért ez így nagyon meredek :D 'Elmenni' eleve nem szoktam idegenekkel sehova, max ott helyben beszélgetnék vele ha tetszik, aztán így első körben ennyi. Később, ha esetleg már jobban megismertük egymást valamilyen úton-módon, akkor mennék el konkrétan inni egy kávét, vagy ilyesmi.
2015. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet, hogy egyes szövegeket jobban veszek tőle, mint olyanoktól, akik nem jönnek be, de van egy határ. Ha vki konkrétan szobára hívna vagy ezeréves és kezdetekkor sem vicces elcsépelt csajozós szövegekkel jönne, vagy 2 értelmes mondatot nem lenne képes kinyögni, káromkodna, köpködne, akkor kizárt dolog, hogy elmenjek vele bárhova is.
2016. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!