Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér az egy nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér az egy nagyon jó barátságba (fiú-lány), hogy anyagilag segítse a lányt a fiú cserébe enyhébb szexuális dolgok történnek?

Figyelt kérdés
Konkrét szex nem, csak lábfétishez kapcsolódó dolgok, meg orál. Nagyon elítélendő az ilyen ?
2015. dec. 14. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen,ezt hívják prostitúciónak.
2015. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy elítélendő-e? Ahogy az első írta, ez gyakorlatilag prostitúció, és minden bizonnyal sokan elítélik. Én sem hiszem, hogy ez egy egészséges dolog lenne (nem a lábfétis, hanem a prostitúció szempontjából), de ha nektek nem okoz problémát, akkor csináljátok.
2015. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A prostitúció egy dolog (most ne menjünk bele a prostituált és a prostituált szolgáltatásait igénybe vevő társadalmi megítélésébe) de nem nagyon tudom elképzelni, hogy ez nem fogja negatívan érinteni a barátságotokat.
2015. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most tudnék mit írni, de azért biztosan letiltanának egy életre... Meg aztán azt sem tudom, hogy ez elméleti kérdése-e vagy konkrét és te melyik szereplő lennél a történetben. Szóval maradjunk annyiban, hogy ez egy barátságban mélységesen elítélendő és eleve gerinctelen húzás. Ugyanis egy normális ember nem használja ki egy másik ember nyomorát, pláne egy barátét nem.
2015. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barátságba semmiképpen sem fér bele így ebben a formában ez a két dolog. Külön-külön már más téma! De hogy a pénzért cserébe szopnia kelljen csajnak, na az nem barátság!

Ha csak pénzt kap a lány, azzal, hogy majd egyszer visszaadja, az oké.

Szerintem az is oké lenne, ha csak a szexjátékról lenne szó, persze, mindkettő kedve szerint.


Ha már pénzre van szüksége a lánynak, és egy hasonló alkuba bele menne, akkor jobb, ha egy másik pasival intézi ezt, több szempontból is.


És nem, ez még nem prostitúció, ennek semmi köze ahhoz.


42F

2015. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tehát a lány a fiú k..vája lesz.

Nem, nem fér bele, még egy átlagos barátságba sem, nem hogy egy "nagyon jó" barátságba.

Ha én egy nagyon jó barátomnak segítek, akkor azért teszem, mert a barátom, és mint barát, szeretem, meg fontos nekem. És nem azért, hogy utána a szájába spriccelhessek.

Kihasználni a másik nehéz helyzetét meg a legnagyobb féregség.

2015. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!