Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék így szexi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék így szexi a barátom szemében? (duci kérdés)

Figyelt kérdés

Végignéztem ma magamon a tükörben, és annyira kövérnek láttam magam, hogy nem tudom hogy hogyan bír hozzám érni a barátom mikor meztelenek vagyunk :S 164 cm vagyok és 78 kg :S Nemrég kezdtem el sportolni és egészségesen étkezni, de ugye a változások nem jönnek el egyből és félek hogy elmegy tőlem a kedve :( Széles a csípőm, a combjaim is nagyok, van hasam is - de melleim is szerencsére, azokat nagyon szereti.

Ő is duci, van sörpocakja rendesen, ő is szeretne leadni a súlyából hogy tetsszen nekem.

De ettől még nem érzem jobban magam :( Oldalról olyan is mintha terhes lennék... :'(

Hogyan nézhetnék önbizalomtól sugározva a barátomra? Hogyan szeressem így magamat? Nem akarom hogy elhagyjon :(


2015. dec. 14. 21:07
 1/9 A kérdező kommentje:
És kihagytam hogy van egy kis tokám is :( Ez nagyon lelombozó lehet?
2015. dec. 14. 21:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már volt szex és látott meztelenül és úgy is kívánt, akkor szerintem nincs mi miatt aggódnod. :)


Ettől függetlenül persze a diéta és edzés jó ötlet. Csinálhatjátok akár közösen is.

2015. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Három hónap alatt le lehet fogyni elfogadható szintre és már egy hónap után látszani fog a változás.Ha elszántad magad ne késlekedj egy napot se,láss hozzá máris a fogyás módjának a megtervezéséhez.Ha nem akarsz igazán tenni érte csak jó lenne soványnak lenni akkor nagy bajban vagy,a fogyás kemény munka és életmódváltás egyben.
2015. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Így ismert meg így szeret!! Amikor még nem sexeltetek akkor ruhában is seathette h milyen a tested!

Ne más miatt hanem magad miatt változz meg! Ha vékonyabb szeretnél lenni tegyél érte!

2015. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Közhelynek hangzik, de tényleg csak annyi a titok, hogy hidd el, hogy a barátod így szeret, és fogadd el te is magad ilyennek. Ha nem jönnél be neki, nem lenne veled, nem téged kívánna - igazából ez ennyire egyszerű.

Nem tudom, neked milyen korábbi tapasztalataid vannak, engem pl. korábbi párom sokszor bántott a kinézetemmel, poénkodott, eszébe se jutott, hogy sértő lehet... mert hát ő csak kimondja, ami van...

Mostani párom is megjegyzi az alkatomat (viszonyításképp: én 180/110 vagyok, mondjuk hálistennek arányosan, csak a nagy pocak ne lenne... :D), de az ő szájából ez egészen másképp hangzik. Pl. ha úgy alszunk, hogy átölel, akkor nagyon sokszor cirógatja a pocakomat. Mert állítása szerint ő szereti fogni meg cirógatni. Én meg az általad is leírt okokból utálom, hasamat is, combomat is... eleinte borzasztóan bántott a dolog, mert hogy van gusztusa hozzám, milyen gáz hogy elveszik a hatalmas combjaim között stb stb... De ezek igazából önsorsrontó dolgok. Ha elég sokáig fixírozod, hogy emiatt úgyis elhagy, akkor... hát, úgyis elhagy.

Igazából ez egy tök jó dolog, hogy tenni akarsz a dolog ellen, változtatni, és szerintem ezt a párod értékeli, már csak ezért sem hagyna el. Plusz ne feledd: ő ilyennek ismer, ilyennek szeret. Nem kell semmi mást tenned, csak ezt a tényt elhinned, a többi jön magától. :)

2015. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt már szex igen, és kívánjuk is egymást mindig. Csak én olyan szörnyen alaktalan lányt látok a tükörben, nem is tudom hogy mit lát bennem :S
2015. dec. 14. 21:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy kerek formákkal megáldott, kívül-belül gyönyörű nőt, akit szeret :)
2015. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi kérdés! Nyilván azért vagytok együtt, mert tetszetek egymásnak! Ha már összejöttetek, plusz meztelenül is láttátok egymást, akkor hogy merülhet fel ilyen hülyeség benned?? Nyilván tetszel neki, különben nem lenne veled...
2015. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tipikus barom gondolkodás. Ahelyett hogy vele foglalkoznál...
2015. dec. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!