Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a kapcsolatunk kibírja a vizsgaidőszakot?

Figyelt kérdés

A barátom ilyenkor megőrül.. Persze én is ideges vagyok, de nem ennyire.

Amikor megnyugtatom mert izgul, múltkor a fejemhez vágta, hogy nekem könnyű mondani, mert kevesebb vizsgám van és nekem sokkal egyszerűbb...

Mondtam neki, hogy én szeretnék egy nagyot bulizni szilveszterkor vele, direkt úgy vettem fel a vizsgákat. Ezen kiakadt, mert hogy ő inkább otthon szilveszterezne, és mivel úgyis előbb fog végezni 2 héttel mint én, abban a két hétben majd bulizik a haverjaival...

Meg mivel ideges beszólogat nekem olyanokat hogy pl. én nem tudom mi az hogy valaki igazán tanul, ezeken alapból nem sértődnék meg, de most nekem is támogatásra lenne szükségem és rossz kedvem van ezért ezek elég rosszul esnek


( egy egyetemre járunk, csak ő egy ( szerinte) nehezebb szakra és ő 2 évvel idősebb


2015. dec. 14. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján árad belőle a beképzeltség, egyértelmű, hogy lenézi azt, amit te tanulsz, nem értékeli, amit csinálsz.


Ha most nem teszi, később miért tenné?


Lehet, hogy te ezt apróságként éled meg, mivel ideges, de ez azért elég sok mindent elárul a barátodról szerintem, érdemes lenne jobban elgondolkodni ezen.

2015. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
meg kb. így parancsolgat nekem, hogy ezt meg azt hogy csináljam a tanulásban
2015. dec. 14. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És ezt te miért tűröd? Jó neked egy olyan kapcsolatban, ahol csak a lábtörlő szerep jut neked? Miért nem becsülöd annyira magad hogy jobb kapcsolatot keress?
2015. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tipikus önző fajta, a mártír, akinek mindig nehezebb dolga van, mint másnak. Ráadásul inkább a haverjaival bulizna-no comment. Én kezdenék más után nézni.
2015. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból mi a szakotok?
2015. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szakokra én is kíváncsi lennék
2015. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!