Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott a fiú akit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a fiú akit az életemnél is jobban szeretek! Ráadásul ugy ért végett hogy összevsztem vele mert nagyon féltékeny vagyok az egyik munkatársánőjére! Mit kezdjek most? Kérjek bocsánatot? Vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

2éve lennénk együtt ő volt nekem az első mindentéren, nagyon megértettük egymást soha nem voltam féltékeny de volt egy ilyen munkásbuli és ott voltak és készültek képek persze engem nem vitt és a csajjal táncoltak de olyan ölelkezős mint ha egy pár lennének a közösségi oldalon is raktak ki egymásról képet!

Irogatnak egymással msnen stb!

18éves lány vagyok párom 22


2010. márc. 23. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
nem kellett volna nagy dobra verned. bulin egyertelmu, h ezt kell csinalni, kicsit gondolom illuminalt allapotba is voltak. ha valakinek van csaja, mas lanyokkal mar nem is talalkozhat- beszelgethet veluk?
2010. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De a képeken az látszott mintha több is lett volna fogdosta a seggét a nyakát puszilta a csaj a pasimank!

Megölelgették egymást meg az egyik képen olyan furán néztek egymásra!

Biztos hogy a nő miatt hagyott el!

2010. márc. 23. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy a nő miatt hagyott el és nem a féltékenységi rohamod végett, akkor nem értem miért bánkódsz...

Gondolom megbeszélted vele a problémádat normálisan és ő is azt mondta hogy vége, és a másik nővel szeretne járni.

2010. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Tudod, nem zörög a haraszt... Sajnos lehet hogy tényleg igazad van. Szerintem meg nem egyértelmű, hogy így KELL viselkedni egy céges bulin. Akik között nincs semmi, azok nem puszilgatják egymás nyakát, legalábbis én nem igazán szeretném, hogy ha a haverom a nyakamat puszilgatná :) Persze táncolni lehet, meg dumálni, meg lehet kedveskedni is, de azért van határ.


Szerintem egyébként nem csak a buli volt az egyetlen dolog ami miatt féltékeny lettél, biztos voltak egyéb jelek is. Msnen minek írogatni, ha napközben beszélhetnek? :) meg én nem rakok ki munkatársról képeket az adatlapomra :) Sőt, a barátaimról sincsenek képek.


Nézd lehet, hogy a hangnemed nem volt túl kedves, amikor összevesztetek, de szerintem igazad volt. A barátod meg egyelőre gyáva hogy bevallja mi a helyzet. Szerintem most egyelőre hagyd a témát. Ha majd akar, keres. De gondolom egyébként is kell majd még találkoznotok hogy odaadjatok egymásnak dolgokat. Akkor esetleg lehet erről beszélni, nyugodtan megkérdezheted mi a helyzet. Ha egyenes, akkor elmondja. Bár vannak olyanok akik a végsőkig tagadnak.

2010. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, de senkinek nem puszilgatom a nyakát meg fogdosom a seggét ha van barátnőm. Ismerős csajjal meg főleg nem, max diszkóban ha nagyon be vagyok állva, de inkább ott sem. Szóval hagyda p*csába, aztán keress egy másik srácot.


20f

2010. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!