Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire számít flörtnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire számít flörtnek? Esetleg már túlzás lenne, vagy még belefér a munkatársi kapcsolatba? Esetleg sejtet valamit?

Figyelt kérdés

Van egy külföldi partnerünk, akinek én vagyok a kapcsolattartója. Személyesen még csak kétszer találkoztunk, de telefonon meg mailen keresztül majdnem napi szinten kapcsolatban vagyunk. Tetszik nekem a férfi, úgy érzem én is neki, legalábbis mikor itt volt Magyarországon, akkor megölelt, hívott, hogy menjek ki hozzá, illetve hogy ha legközelebb jön, akkor mindenképp elmegyünk ide-oda... Mailben írta egyszer, hogy minden elképzelésemet támogatni fogja minden eszközzel. A végér sok szmájlit tett. A lényeg, hogy most egyik kollégám fog kiutazni hozzájuk gyárlátogatásra, én pedig szeretnék a partnernek küldeni egy üvegbort karácsonyra. Arra gondoltam, hogy az ajándék táska kis lapocskájába írnék neki valamit, de nem tudom, hogy mit. Nem tudom, hogy kölcsönös-e a vonzalom, vagy csak én szeretnék belelátni többet... Szóval, szerintetek írjak valamit neki vagy inkább ne? Arra gondoltam, hogy beleírnám, hogy ez a kedvenc borom. Ez sejtet valamit? Vagy inkább mást írjak?

Na jó, igazság szerint szívesen lefeküdnék vele, de azt azért mégsem írhatom bele, hogy helló, szívesen dugnék veled, nesze itt egy üveg bor, boldog karácsonyt...

Elnézést, ha rossz kategóriába írtam, de azt tapasztaltam, hogy itt azért a válaszolók nagy része normális válaszokat ad.

Köszönöm szépen előre is.



2015. dec. 16. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron küldeni akarsz bort, akkor küldj. Én a karácsonyi jókívánságon kívül nem írnék bele mást. Ha annyira bejössz neki, akkor miért nem nyomul ő rád jobban?
2015. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért nem. Lehet, hogy én nem tetszem neki.
2015. dec. 16. 12:28
 3/5 anonim válasza:
Biztosan bejössz neki, egy dugás erejéig egészen biztosan, a jelek elég egyértelműek, de azt jobb ha tudod a fickó valószínűleg az összes partnernél melenget egy ilyen lehetséges szálat, hogy mennyi sikerrel azt csak ő tudja. A faszik már csak így működnek! Ha neked oké hogy nem lesz belőle más csak egy fuckibuddy akkor hajrá, írj neki valami célzatosat, bár a nőtől kapott ajándék is elég jelzés értékű. Ha találkozol vele kacérkodj, tervezd meg hogy és hol történhetne meg az esemény. Ennyi! A pasik nem lepkék még háló sem kell hogy megfogd őket! 34/F
2015. dec. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Nem, nem akarom, hogy feleségül vegyen, beérem én is egy dugással. Akkor majd valamit írok neki. :)

2015. dec. 17. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez flort siman de semmi gaz nincs benne :) viszont ha hamar kitarulkozol akkor kesobb nem biztos h komolyan fog venni. Ne erd be egy dgassal ;) bar ez a te dontesed. En azt mondom h a nehezen megszerezheto dolgok/szemelyek mindig ertekesebbek :) ha meg nem kuldted el a bort akkor irj a cimkere egy gyonyoru idezetet, ami nem tul felreertheto :) 19/L
2015. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!