Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomtól szülinapomra egy 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomtól szülinapomra egy 3 napos Wellnes utazást kaptam 3nap,2éj, minden jóval ami belefér, jacuzzi pezsgővel, ágyba reggeli, masszázs és egyebek Két személy részére. (Ő + én ) :D.1 hónapja vagyunk együtt, nem túlzás ez kicsit? 22 és 28 éves pár.

Figyelt kérdés

Nem tudom, de valahogy én furának gondolom ezt, igaz örülök nagyon.. de mégis... Azért nem hiszem, hogy olyan olcsó lehet ez..


Mi a véleményetek erről?


2012. jún. 15. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki!:) Ne azon gondolkozz hogy fura-e!
2012. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, olyasmit ajándékozott, ami nem csak neked, hanem neki is ajándék. Úgyhogy nem, nem túlzás ha megengedheti magának. Ha egy gyémánt nyakláncot vett volna az túlzás lenne.
2012. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én örülök is, hiszen most kaptam ilyen ajándékot először... és egyre jobban érzem, hogy tényleg szeret is :)
2012. jún. 15. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Én karácsonyra kaptam a pasimtól egy karkötőt <ezüst, arany, fehérarany> mindegyik anyagból van 2 vékony lánc a karkötőn és csak 4 és fél hónapja voltunk együtt abban az időben. 2 hete meg egy kiskutyát kaptam tőle :D


19/L

2012. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó, örülj neki, ha megteheti, miért ne?
2012. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Ez szerinted nem annak a jele, hogy szeret/fontos vagy neki?
2012. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... :) ám meg az túlzás, hogy megteheti... de mégis megtette... és örülök, csak fura nekem, nem vagyok az ilyen ajándékokhoz szokva... :)
2012. jún. 15. 17:42
 8/8 anonim válasza:
Na milyen volt a wellnes hétvége?
2012. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!