Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan vetted észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan vetted észre, hogy a párod depressziós?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem, akiknek a párjuk segítségre szorult ezzel kapcsolatban. Milyen tüneteket láttatok?

2015. dec. 16. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem páromon hanem magamon vettem észre a jeleket

pl.: kezdtek elmaradozni a hobbijaim, nem érdekelt már semmi, a barátokat elhanyagoltam, minden kis aproságra felkaptam a vizet, olyanra is ami elötte nem zavart (mivel mosolygos vagyok általában igy az is játszott h keveset mosolyogtam nagyon)

2015. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos engem is hanyagol mostanában a barátom, pedig nincs oka rá. Jól működő kapcsolatunk volt előtte.
2015. dec. 16. 20:07
 3/12 anonim ***** válasza:
lehet h nagyon szolidan fel kéne vetned neki h lehetséges h ez van
2015. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen... Mostmár muszáj lesz, mert hete óta csak azt hallom, hogy nincs jól. Napok is eltelnek úgy, hogy egyáltalán nem keres, nem kommunikál.

Csak azon gondolkodom, hogy hogyan lehet ezt felvezetni...

2015. dec. 16. 20:14
 5/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem ülj le vele beszélgetni komolyan, h ezt és ezt látod rajta, szeretnél neki segiteni és ugy gondolod h jo lenne ha elmenne egy orvoshoz, esetleg fel is ajánlhatod neki h elmész vele
2015. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Igen... Valahogy így szeretném. Nem szégyen segítséget kérni, ha baj van...

2015. dec. 16. 20:20
 7/12 A kérdező kommentje:

#1

És te hogyan kerültél ki belőle? Sikerült visszanyerned az életkedvedet?

2015. dec. 16. 20:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi váltja ki belőle?
2015. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

Konkrét életesemény nem történt, ami kiválthatta volna.

Röviden - szerintem - túl nagy teljesítményt vár el magától. Mindent agyból, tudatosan akar csinálni és nyilvánvalóan az élet nem mindig úgy működik, ahogy mi azt eltervezzük.

2015. dec. 16. 20:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem kezeli a stressszt pl sporttal, akkor depis lesz. A tulterheltseg is depit okoz.

En sokat sportolok ( heti 5-szor) , minden nap halat eszem es halolajat. Az is segit.

Orvoshoz ne menjen, mert megolik legslisan. Inkabb vegyen halolajat meg halat es sportoljatok vmit.

2015. dec. 17. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!