Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érti azt egy nő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érti azt egy nő, hogy elveszíti mellettem a személyiségét?

Figyelt kérdés
Nem először kapok ilyen visszajelzést. Most az volt, hogy együtt voltam valakivel többször (nem kapcsolat, de volt csók meg szex bőven). Lelkesedett, benne volt minden jóban, olyan dolgokban is, amiket előtte nem akart volna megtenni. Utána bánta is meg nem is. Azt mondta, mellettem kiürül az agya és elveszíti az álmait meg az elképzeléseit. Nem tudja merre, mert csak az én akaratom van. Tény és való, vannak elképzeléseim, de senkit nem kényszerítek rájuk. Nem értem, mi a baj. Ha valaki szabadon dönthet arról, mit tegyen és mit ne tegyen akkor miért vagyok mégis elnyomó?
2015. dec. 16. 23:50
 1/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Őt még nem próbáltad esetleg megkérdezni, hogy érti amit mond?
2015. dec. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy akaratod ellenére vagy elnyomó :) vannak akiknek annyira erős a kisugárzása,személyisége hogy elnyomja a másikét. Így születnek a vezetők.
2015. dec. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem kérdeztem, kedves első. Viszont nem tudott kerek, egyenes választ adni. Szétszórtan motyogott, hogy talán ez az ő problémája meg nem tudja, miért érinti olyan érzékenyen, hiszen régebben ezt akarta de mégis bizonytalan stb stb. Kérdem tőle: nem tudnád kerek perec kimondani mi zavar? De neem, nem ez nem olyan. Kérdeztem, hogy élvezi e az együttléteket... kb könnyes szemmel bizonygatta, hogy mennyire nagyon és nem ezzel van a baj. Hanem hogyha így folytatja, akkor már nem fog tudni elszakadni tőlem. Mivan?? Miért akarna elszakadni tőlem? Hiszen azelőtt mondta, hogy jó neki...
2015. dec. 17. 00:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán csak vonzod valamiért a kapcsolatfüggő lányokat...
2015. dec. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is megkaptam már. Ez ilyen bullsh@it szöveg. Határozatlan, nem tudja mit akar, nem akar neked se rosszat, magának se, nem érzi tejesen szerelmesnek magát esetleg stb. A határozatlanon van a hangsúly, mert nem tudja mit akar, és belemegy olyanba amit esetleg nem gondolt volna, de ő maga sem tudja hogy jó e ez, csak "miattad" megteszi. És utána megint csak nem tudja hogy jó volt e vagy nem, de már miattad megtette. Igen, tényleg elnyomod a döntésképtelenségében.

Már ne haragudjon senki, nem bántás, de aki ilyen, az szedje kicsit össze magát, ha valamit nem akar akkor ne menjen bele, ha meg akarja akkor csinálja. De úgy elmegy az ember mellett az élet, amíg döntésképtelenül álldogál minden akadály mellett...

2015. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer jártam én is hasonló cipőben. Volt egy férfi, aki teljesen megszédített, már nem volt saját akaratom, azt tettem, amit ő mondott, azt akartam, amit ő akart, olyan voltam, mint az éjjeli pille, amelyik a lámpa fénykörében kering, nem tud eltávolodni onnan, akkor sem, ha megégeti magát.

Végül összeszedtem magam, és szakítottam vele, de nagyon nehéz volt.

2015. dec. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól mondta valaki fentebb, sokszor úgy is a másikra kényszerítheted az akaratod, hogy neked fel sem tűnik. Volt ilyen párkapcsolatom, jóformán bármit megtettem volna a srácért, teljesen kifordultam magamból. Sokáig tartott egyébként, mire ezt én is észrevettem. Neki egyszerűen nem lehetett nemet mondani. Annyira határozott volt bármilyen elképzelése, és annyira tökéletesen manipulálta az embereket érzelmileg, hogy még neki magának sem tűnt fel. (Próbáltam anno vele beszélni ezekről, és nem értette, nem látta, hogy - számomra - rossz a viselkedése, hiszen ő nem tett semmi olyat, ami nekem rossz lett volna, én is élveztem és nekem akart jót...) És igen, az indoklásod teljesen korrekt, hogy nem teszel az akarata ellen semmit, de ugyanakkor mégis. Mert nem magáért teszi, csak a kedvedért.

Olyan dolgokat tesz, amit nem tenne, úgy viselkedik, ahogy alapból nem... megváltozik a személyisége, elveszi önmagát.

Igazából kezdeni nem tudsz a dologgal semmit, tipikus esete annak, hogy nem illetek össze. Neked egy határozott, hasonló igényű nő kell, aki nem érzi elnyomásnak az elképzeléseidet, ilyen egyszerű. :)

2015. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!