Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod hogy működőképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod hogy működőképes egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nagyon friss kapcsolatban vagyok és kicsit bizonytalan is. Nem tudom eldönteni, hogy a személyiségünk ennyire összeférhetetlen a hölggyel vagy csak csiszolódnunk kellene. Pár hónapos a kapcsolat és egyre több a vita - amikor együtt vagyunk, akkor érdekes nincs semmilyen ellentét. Gyanítható, hogy a sok munkánk (ami stresszel jár) és a családtagjaink járulnak ahhoz, hogy nincs akkora türelmünk a másik felé.


Ti miből tudjátok/érzitek, hogy az adott kapcsolat életképes vagy csak időpazarlás? Köszönöm a komoly hangvételű válaszokat!


34F


2015. dec. 17. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek általános problémák sajnos szinte minden kapcsolatban,házasságban,családban.Azért biztos vannak jobb napok,mint ahogy te is írtad.Ez még nem jelenti azt,hogy nem passzoltok egymáshoz.A probléma megoldásnál is az a lényeg,hogy egy hullámhosszon legyetek.Én úgy gondolom,hogy ez nagyon fontos,mert ha mindenki mást akar,vagy másképp akkor az csak újabb bonyodalmakat szül.
2015. dec. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Én nem nagyon hagytam befolyásolni magam eleinte a rossz közeg által. A késõbbiekben Pedig vígaszért és tanácsért fordulhattam a páromhoz.

Onnan tudom,hogy például a mi kapcsolatunk mûködôképes, hogy mindent megtudunk beszélni, néha össze különbözünk, De ki nem?

Az a lényeg,hogy ha együtt boldogok vagytok, tudTok beszélgetni gátlások nélkül és segítitek egymást mind e mellett a szexuális életetek ia rendben van akkor csak idõre van még szükségetek.

2015. dec. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi is szoktunk veszekedni. De mar rajottem, h miken. Igy azokat igyekszem nem mondani. Naponta szexelunk, jol megvagyunk.

Probald mindig athondolni , min veszekedtetek. Aztan nezd meg, mi a kozos az osszesben. Aztan meg tudod elozni. A veszekedes egy magadban meg nem oldott problema. Nem a masik miatt van. Igy nem az a megoldas, ha szakitasz.

N

2015. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy én elég zárkózott természetű vagyok és próbálom humorosan kezelni a dolgokat. Ő pedig nagyon hirtelen haragú és rajtam tölti ki a rohamait. Amikor próbálom nyugtatni, akkor is. Ha pedig félreállok, hogy ne legyek útjában, akkor pedig azért kapok.

Aztán eltelik 10-15 perc és mintha mi se történt volna, bújna, kedveskedik. Csak az ilyen szituk után legszívesebben elfutnék a világ végére.


Ahogy írtam, sokkal érzékenyebb vagyok az átlagnál és ha megbántanak elvonulnék amíg le nem ülepszik bennem a dolog. Ezt viszont nem nézi jó szemmel.


Ebben az esetben is működhet?

2015. dec. 29. 19:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, mukodhet. En is erzekeny vagyok. De rajottem, miert. Igy tudom kezelni. Ezert meg is mondtam neki, h h kezelje.
2015. dec. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jarjon el sprinteket futni meg kuzdosportra. Nekem bevalt. Jobban tudom kezelni az agressziom illetve a felgyulemlett energia a sportba osszpontosul es nem fejlodik agressziova es nem szit veszekedest.

Illetve tedd fel neki a kerdest: mit hianyol a kapcsolatbol? Mit von meg magatol? Ez is okoz kitoreseket veszekedes formajaban. Gondolkozzon rajta, es konolyan szedje ossze a dolgokat.

2015. dec. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En peldaul no letemre mindent szoszerint veszek. Nalunk ez is okoz konfliktust. Mert os is probal humoroskodni nehany valasszal. En kezdek rajonni, mi okozza nalam a kitoreseket. Igyekszem tenni ellene.

Jo tanacs: koszones. Nincs beszelgetes. Szexeles. Csak utana beszelgetni. Na ugy mar egy rozsaszin szemuvegen at latom en is a dolgokat.

Illetve utolag rajovok, h a 3/4 -e a veszekedes targyabol csak amolyan flusztraltsagbol eredo borstores az orra ala.

2015. dec. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szoval a flusztraltsagom kell eltuntetnem. Reszbe ered abbol, h dolgokat nem tudtam aznap elintezni, faradt vagyok, faj a hatam, neha ugy erzem, nem szeret annyira, mint en ot. Ugy erzem idonkent, h nem viszonozza az erzeseim. Es meg feltekeny is szoktam lenni, pedig nagyon csinos vagyok.

Amikor csak tudok, megszabadulok a csaladomtol es nem is beszelek veluk.

Minden nap fozok neki tobb fogast.

Ha megnezed az olasz csaladokat: ott is mindennapos az orditva veszekedes, megis europaban ok szexelnek a legtobbet es nagyon szeretik egymast. Meg nezd meg Sobert Norbi es Rubint Reka kapcsolatat: ok is sokat veszekednek, megis 3 gyerekuk van es nagyon szeretik egymast a mai napig.

A veszekedes a feszultseg lecsapodasa. Ne vedd szemelyeskedesnek, barmennyire is szemelyesek a sertesek. A veszekedes nem rossz. Az egyenes dolog es oszinte: bizalmat feltetelez es kozelenged magahoz. Eletfeladatotok, h megtanuljatok kezelni illetve Neked: ne vedd olyan melyen a szivedre. Csak borsot akar torni az orrod ala.

Technikai dolog: ha veszekedtek, gyorsan ulj melle: ez a testbeszedbe annyi, h baratok vagytok, egy hajoban eveztek. Tudat alatt gyorsabban lesz kozos allaspont. Illetve egy oleles: gyorsan nehany oleles kozben: a szeretet energiaja mindent kozombosit. Lecsititja a duh energiajat. Nem vagyok vallasos. Egyszeruen tapasztalatbol mondom. A szeretetnek van a legmagasabb rezgesszama.

2015. dec. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeretem azt akivé váltam mellette, építőleg hat rám, fejlődök. Jól érezzük magunkat, keveset veszekszünk, kiegészítjük egymást már 13 éve.
2016. febr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!