Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedhetnék meg vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg vele?

Figyelt kérdés

Egy szalagavatós videóban felfigyeltem egy fiúra,(-másik megyében,idegen osztály,nagyon jó kis filmet hoztak össze.)

Én jövőre érettségizem és még soha nem jártam komolyabban senkivel,nem azért mert csúnya lány vagyok,talán inkább kicsit komoly.Nem is vettem komolyan és észre sem eddig a körülöttem,sulimba járó fiúkat.- De ez a fiú más,szeretném meg ismerni,hallani a hangját beszélgetni vele.Hosszabb kutatás után megtaláltam facebookon,de teljesen ismeretlenként nem lehet csak úgy ráírni valakire.A képei alapján nincs barátnője,de ki tudja.

Mit gondoltok? Nem vagyok,sem nyomulós,sem olyan "picsulós" lány. Aki tud írjon ötletet.


2015. dec. 17. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy mást írsz, szerintem te elég komolytalan vagy még.
2015. dec. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másik megyében? Frodó és a többiek!
2015. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves válasz adó:- Nem az a lényeg,hogy a soraimból ítélj meg,a kérdés nem erről szólt.
2015. dec. 17. 00:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be, legfeljebb azt mondod, összekeverted valakivel :). Hátha beszélgettek, és kész az egész :)!
2015. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az összekeverted valakivel, jó szöveg. :) Húgom is így jött össze a párjával, korodbeliek. :)
2015. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!