Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak en latom ugy hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en latom ugy hogy nincs ertelme tovabb folytatni vagy ti is? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap beszelgettunk parommal o 18 eves en 21 azt mondta hogy nagyon szerett engem es mindent feladna ertem de a lelke melyen ugy erzi higy nem elte meg ki magat konkretan kozolte hogy "hulyeteni akarja a palikat meg hogy menni akar, mondjuk ezt nem tudta megmagyarazni hogy mit jelent en se ertem...velemeny egyutt elunk mar 2 es fel eve

2015. dec. 17. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ez a vágya akkor menjen, de én nem fogadnám vissza ezek után, úgyhogy jól gondolja meg. Keresnék egy másik lányt, aki egy kicsit értelmesebb ennél.
2015. dec. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Lehet segítene, ha megtanulnád a pontok és vesszők használatát.
2015. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegnap beszélgettünk párommal azt mondta, hogy nagyon szeret (elobb elirtam) velem szeretne lenni. De a lelke mélyén úgy érzi, hogy menni kell neki pasizni . Igy jobb? Amúgy igen mondtam neki, hogy menjen de azt mondta , hogy nem akar... Nehez esett
2015. dec. 17. 12:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hadd menjen! Fiatal vagy, találsz helyette mást. Az lenne a rosszabb, ha 10 év múlva jelentené be, amikor házasok vagytok és gyerekek is vannak...
2015. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez hülye ez a nő. Minek mondja el neked, akkor hogy ha nem is akar menni? Mi ebben a logika? Ebből lesz az, hogy majd egy este félrekamatyol. Legyél résen.
2015. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat akkor jol lattom a dolgokat
2015. dec. 17. 12:48
 7/8 PearlDiver ***** válasza:

Nem csoda hogy nem tudta kiélni magát, ha 15-16 évesen összeköltözött veled....

Szegénynek a jellemfejlődése túlnyomórészt a te hatásod alatt ment végbe. Ami önmagában nem baj, de azért valljuk be ritka hogy valaki a kamaszkorában megismert párjával együtt marad. Nem kizárt, de ritka.

Én a helyedben elengedném, akármilyen nehéz... ha ezután rájön hogy mégis te kellesz neki akkor az egy megerősítés... és ha képes vagy visszafogadni, akkor nagyot léphet előre a kapcsolatotok.

Kicsiben, de hasonló játszódott le köztünk a barátnőmmel idén tavasszal. Ő visszajött, én visszafogadtam és azóta tényleg egész más. Lassan az eljegyzést tervezzük.

26F

2015. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ertelek, de o akarta hogy koltozzunk ossze akkor, en belementem mert szeretem, de ha nem elte ki magat, miert akart egy komoly kapcsolatott? Nem ertem, szoval azert akkor is tudta(nia) hogy h meg elnie kell szerintem nem most jutott eszebe...:/ elfogok menni mert igy nem latom ertelmet ennek a kapcsolatnak

Koszonom a valaszokat! Kellemes unnepeket es boldog uj evet nektek :)))

2015. dec. 17. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!