Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme ezt az életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ezt az életet folytatni?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz gyermekkorom volt.Egy piciny faluba születtem,egy nem túl jómódú családba,de azért túl szegénybe se.


Folyamatos elnyomásban nőttem fel,apám verte anyámat,velem nem foglalkozott vagy csak "eltaposott",anyám a bátyámat (féltestvérem anyám előző házasságából) pénzelte,és rám nem maradt már.


Eleinte nagyon jó tanuló voltam,de a folyamatos depresszió,verés,terror,rossz családi körülmények meglátsszanak az eredményeimen és sokmindenen. (Testileg ,lelkileg.)Nem voltak barátaim,csúnyának születtem/érzem magam/nem voltak jó ruháim,és a higiéniámmal is gond volt.Vékony pici srác voltam.


A 18 évesen elkezdett egyetemet ott kellett hagynom néhány hónap után,hazajönnöm.Mindenféle jöttment szar munkákat csináltam nagyon kevés pénzért.Az a szerencsém ,hogy tudtam félretenni mert itthon éltem,és anyám /anyai nagyapám voltak olyan rendesek ,hogy valamennyire mellém álltak mert tényleg nincs senkim az életben.


Ebből az életvitelből lett elegem tavaly.Meguntam a megaláztatásokat apám által,az elnyomást,hogy mindenki akivel felnőttem,lehagy,több generáció is.


Nekiálltam osztani szorozni,tervezni,gondolkozni.

A félretett pénzemből megcsináltattam a fogaimat,nyelvvizsgát tettem nagyon nagyon jó eredménnyel és kiegészítő érettségit emelt szinten ,hogy minnél előnyösebben juthassak be az általam kiszemelt egyetemre és befejezhessem amit elkezdtem.


Időközben nagyapám meghalt,édesapám pedig azóta is megtesz mindent,pont mint gyermekkoromban,hogy megakadályozza a sikerem.Ez odáig fajult h az utcámbeli srácok,akikkel felnőttem,együtt fociztam pisis koromban szemtanúi voltak annak,ahogy apám telitorokból üvölt az udvaron ,szid,rángat én pedig megütöm.Azóta se anyám nem beszél vele sem én.


Elkezdtem járni edzőterembe is ,jelenleg 180cm magas vagyok és körülbelül 75 kg,nemtudom mit fog segíteni.

Normális ruháim lettek.Normális fodrászhoz járok,és a higiéniámra nagyon odafigyelek,amennyire lehet.


Viszont nemtudom,megéri-e ez,úgyérzem túl késő mindehhez,nem érdekel ez senkit és objektíven nézve egy ilyen háttérsztorival rendelkező ,szűz,tapasztalatlan (és továbbra sem helyes) srác(férfi?) nem fog kelleni egyetlen rendes lánynak sem.


Kérlek titeket hiedelmekkel ne áhítsatok.

Köszönöm , hogy elolvastátok ,és köszönet azoknak is akik válaszolni fognak.



2014. jún. 27. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elég durva sztori ha igaz.


Szerintem nem késtél le semmiről, megalapoztad a lehetőségeidet. Irány az egyetem, levelezőn, albérlet, munka és vissza se nézz.


Nekem is elég nehéz életem volt, ha nem is egészen így. Sajnos nem volt még olyan lány aki ezt kezelni tudta volna, pedig lelkem rajta ő is és én is megtettünk mindent. De van kiút. Én is tervezem újra a sportot, az egyetemmel a végéhez közeledek, kitartást menni fog ez;)

2014. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
A napi önsajnálató....
2014. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megért változtatnod csak tarts ki,akármien nehéz.És nem hiedelemből mondom ,tarts ki.
2014. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elindultál már a változás útján. Meglásd, neked sikeres életed lesz. :)
2014. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bino ***** válasza:
100%

Nem szabad úgy hozzáállni, hogy nem lesz semmi. Ezer meg ezer olyan lány van, aki magához képest "csúnyább" férfit választ. (Mindez persze relatív)

Elvileg csináltak is egy ilyen tesztet, hogy némelyik nő nála csúnyább párt vagy barátnőt választ, hogy így is kitűnjön, hogy ő mennyire szép.

Egyébként meg nem kell feltétlenül helyesnek lenned, mert elsősorban a magabiztosság számít. (Nem azt mondom, hogy legyél egoista.)

Szóval a próbálkozást sosem szabad úgymond feladni, hiszen anélkül esélytelen. Ha próbálkozol, és úgy nem sikerül, akkor legalább beleadtál mindent. Én is elég régóta próbálom megtalálni az igazit, és volt már olyan hogy majdnem sikerült. A lényeg, hogy ne add fel.

2014. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mint ahogy az előttem válaszolók is írják, abszolút nem késtél le semmiről, sőt! Hatalmas erény, hogy egymagad sikerült így fejlődnöd, erre legyél is büszke! :)

Egyébként nekem sosem a jóképű pasik tetszettek, mindig a fiú belső tulajdonságai érdekeltek. 23/L

2014. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,bár nem látok reményt továbbra sem.
2014. jún. 29. 08:57
 8/11 anonim ***** válasza:

2-esnek üzenem: Nem kívánok neked semmi rosszat, mert visszaüt, de azt érdemelnéd, mert amíg nem tapasztalod, el sem tudod képzelni milyen az, ha nincs mögötted egy családi háttér, egy biztos pont, ami a környezetedben lévőknek megadatik, te pedig kimaradsz belőle.... nemtudod, nem tudhatod, örülj neki.


Kérdezőnek: 16 éves vagyok, kb 8 éve korom óta megy az állandó balhé a családban, főképp a szűk családban, nemkezdem el mesélni, csak dióhéjban, van aki iszik, voltak öngyilkossági kísérletek stb. nem ez a lényeg.


Te amiket leírtál, azok alapján nagyon erős ember vagy, de azt javaslom ne fojtsd magadba az érzelmeidet, mert az rosszat tesz minden szempontból, egészségileg is.

A legjobb megoldás, hogy találsz egy lányt, hidd el, nem olyan nehéz, mondom ezt én, akinek még nem volt barátnője.

Teljes mértékben van értelme folytatni, hiszen a te életed, neked is jogod van végigélni ezt, a lehető legjobb módon, és most már ha úgy veszed, szabad vagy, szabadon alakítod az egész életed!

Drukkolok sok sikert!

2014. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, gondolj arra, amit már most elértél! :) Már ez is sokkal több, mint ami egyeseknek sikerül. Úgy értem, hogy mások hagyták volna a dolgot, és eddig sem jutnak el. Te erőt vettél magadon, és elkezdted rendbe rakni az életed. Ez nagyon becsülendő4 :)

És rengeteg olyan nő van, aki ilyen dolgokat néz benned, nem pedig a pénztárcád tartalmát.

Biztos vagyok benne, hogy ez is sikerülni fog, hiszen máris sok mindent változtattál. :)

2014. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Amikor arra próbálok gondolni,hogy mennyi mindent tettem, hogy jobb legyen, mindig eszembe jut valami,amitől teljesen demoralizálódok.


Én ostoba vagyok. Nem tudom, hogyan kell kommunikálni a szebbik nem képviselőivel egy rendezvényen,egy buliban,hogyan kell az ilyen és efféle szociális helyzetekben megfelelően viselkedni.


Teljesen tapasztalatlan vagyok.A szüzesség/kinézet a kisebbik probléma igazából. A nagyobbik az, hogy nemtudom kezelni egy kapcsolat szociális oldalát,hogyan kell megünnepelni az alkalmakat,miket illik és kell tenni ,mit nem szabad,hogyan kell megfelelően öltözködni,stb.


Nálunk amikor megpróbáltunk normális családként viselkedni,mindig valami tragikomikus dolog lett a vége apám miatt.Alapból benne volt, hogy elkell rontsa.Karácsony szenteste néhány éves koromban a szemem láttára verte meg anyámat egyszer,más ünnepekkor nem volt otthon,üvöltözött egésznap, mindenbe belekötött vagy mindent kigúnyolt.


Nagyon nagyon rossz nevelést kaptam,nagyon rossz a háttértörténetem és nem várhatom el más emberektől,lányoktól,hogy ezt elnézzék vagy megpróbáljanak "nevelni",ahhoz már túl késő.


Akárhányszor próbálok reményt találni, ezek a dolgok mindig eszembe jutnak és instant depresszió a vége.

2014. júl. 27. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!