Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 100 véletlenszerűen kiválaszto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100 véletlenszerűen kiválasztott ellenkező nemű emberből (ha homoszexuális vagy, akkor azonos neműből, ha biszex, akkor simán csak emberből) kb. hány tetszik neked külsőre?

Figyelt kérdés

Hogy tetszik külsőre, azt úgy értem, hogy ha tudnád, hogy a belső tulajdonságai rendben vannak, és nem lenne párod (ha van), akkor szívesen összejönnél bele.

Akik nem jönnek be külsőre, azokkal általában mi a bajod? (pl. túl kövér, túl sovány, túl alacsony, túl magas, csúnya az arca stb.)


2015. dec. 17. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Most matematika órán vagyunk, vagy a Felnőtt párkapcsolatok kategóriánál?

És amúgy, ennek a kérdésnek mi értelme van?


Egyébként meg nem tudom, hogy mennyi tetszene, csak hogy a kérdésre is válaszoljak!

2015. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Látva a magyar nőket, biztosan tetszene legalább a fele, de lehet, hogy inkább 60-70 nő. A legtöbb átlagos nő tetszik nekem, ezért merek ilyen számot írni. Nagyon sok szép, csinos ápolt nő járkál az utcákon, attól még, hogy nem szupermodellek, nagyon bejövősek.


Küllemre a molett, elhízott, amorf alakú, zsíros hajú, ápolatlan, szőrös, igénytelen ruhájú, extrém stílust követő nők, affektálós cigis ribizlik nem szoktak tetszeni.

2015. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kb 2.

29N

2015. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs, 20 kb? persze csak ha a korban hozzám illőeket nézzük

aki nem jön be, az többnyire arcra nem tetszik (kevés aki kövér vagy alacsonyabb nálam, de amúgy az is kizáró ok)

2015. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Külsőre nézve kizárólag olyan 70-80 nő lenne ez a szám a 100-ból.

Akik nem jönnek be:

túlzottan kövérek,igénytelenek.

2015. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

100 Pesten sétálgató random csajból mennyi tetszik? KB 40-45%-uk.


Többi nem szimpatikus. Bár ha 100 random csajból 99 bagózni kezdene, akkor ez a 40-45% lecsökkenne 1%-ra, vagy épp 0% ra.

2015. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha a korosztályt is nézzük, és mindnek olyan a személyisége ami nekem bejön akkor 40-50 kb.

Nálam a fiúk általában a személyiségnél buknak el. Lehet hogy tök jó fejek, aranyosak kedvesek, de gyakran az ilyen fiúkat csak havernak érzem. Szóval az én adatom nem jelent sokat. :D

2015. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, ha véletlenszerűen kiválasztott emberekről van szó, az is lehet, hogy egyik sem, és az is lehet, hogy mind.
2015. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
Mondjuk 40. De nehéz ezt így megmondani.
2015. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Kb 2-3. Az osszhatast nezem, az arcot es a kisugarzast.

30N

2015. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!