Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom szebbnek tartja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szebbnek tartja az exét mint engem. Hogyan viselhetném el ezt a tényt?

Figyelt kérdés

mindig mondja hogy a Petra milyen jól nézett ki ma, a Petrának milyen jó alakja van stb stb...

én meg hiába tudom hogy engem szeret ez nagyon rosszul esik..


2015. dec. 19. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele, hogy ez neked mennyire rossz. Lehet nem szándékosan teszi és nem tudja, neked ez mennyi rosszul esik.
2015. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg neki azt is, hogy "ha ennyire tetszik neked továbbra is Petra, akkor vissza is mehetsz hozzá, engem meg hagyj békén! De ha meg engem szeretsz, akkor ezt légyszi fejezd be, mert rosszul esik, és nem vagyok kíváncsi arra, hogy Petra így, Petra úgy."
2015. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehany arcapolasi trukkel homlokegyenest meg lehet valtoztatni valakinek a velemenyet...- Ezt minden oran megmutatja az mma edzom.


A szepseg relativ. Ha vki megcsunyul, Te szebb leszel...

N

2015. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondogasd neki, hogy a te exed farka kétszer akkora mint az övé, és kétszer tovább bírta. Kvittek lesztek és talán rájön, hogy bunkóságot művel.
2015. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek vagy olyannak együtt aki még az exét szereti?
2015. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Még ha így is gondolja, szerintem elég inszenzitív dolog ilyeneket mondani előtted. Én mindenképpen közölném vele, hogy ha nem fejezi be, akkor mehet vissza Petra karcsú lábai közé.
2015. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!