Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan furcsa és hihetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan furcsa és hihetetlen, hogy egy nő most éppen csak laza kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Miért kell rögtön arra gondolni, hogy csak kamuzik, és legszívesebben már férjhez is menne, ha lenne kihez? Egy nőnek nem lehet olyan időszaka, amikor csak szórakozásra vágyik? Főleg huszonévesen.
2015. dec. 19. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
de, de ezt nem kell hangoztatni, mert rögtön rád aggatják a r*ba*c jelzőt.
2015. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen a társadalmunk. Ha egy nő keres kalandot és élvezi az életet, akkor egyből leku*vázzák, ha ugyan ezt férfi teszi, akkor alfahím. Sajnos!
2015. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem érdekel ki mit gondol rólam, főleg hogy főleg azok a férfiak használják előszeretettel azt az "r" betűs szót, akik semmilyen nőt nem tudnak megszerezni. Én nem tartom magam könnyűvérűnek. Nem fekszem le fűvel fával, csak én sima kapcsolatok helyett szexkapcsolatokba élek. Semmivel se voltam több férfival, mint a legtöbb korombeli lány. Egyelőre jól érzem magam így szabadon, hogy nem kell alkalmazkodnom senkihez. Viszont ezt soha senki nem képes megérteni, mindenki azt hiszi én komolyabbat szeretnék, csak mindig rossz pasit választok.
2015. dec. 19. 15:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Itt most a szüleidre gondolsz,vagy ki az akinek a véleménye ennyire zavar?

Ne mondd,hogy nem zavar mert ez nem igaz,akkor nem tennél fel ilyen kérdést.

2015. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hány levelet kaptál eddig? :D
2015. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, főleg a szüleimre és a barátaimra gondolok. Velük se az a gond, hogy könnyűvérűnek tartanak, hanem hogy állandóan kérdezgetik mikor lesz már egy rendes kapcsolatom, és úgy tűnik szinte sajnálnak, hogy nincs.

Meglepő módom nem kaptam sok kétes ajánlatot. Szerencsére. :D

2015. dec. 19. 15:53
 7/10 anonim ***** válasza:
A szüleiden ne csodálkozz,ők nem ilyen életet szántak a lányuknak még akkor sem ha élvezi.A szülők soha nem fogják megérteni a szexkapcsolatokat,bárhogy is nézzük neked az orgazmus a fő hajtóerőd,a kapcsolat érzelmi része elől zárkózol el.Ezt hogyan érthetné meg egy szülő?
2015. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A szüleimnek nem számolok be a szexkapcsolatokról, csak azt mondom nekik, hogy nem szeretnék most komoly kapcsolatot és kész. Nem reklámozom előttük, vagy bárki más előtt a dolgot, mindig ők hozzák fel, hogy miért nincs barátom.
2015. dec. 19. 16:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne jogos az aggodalmuk,azt hiszik,hogy el vagy veszve a világban és félsz a férfiaktól.Aggódnak,hogy nem lesz férjed,nekik nem lesz unokájuk,fogalmuk sincs róla,hogy te ezt hogyan képzeled el.Nem tudják,hogy nálad csak elhatározás kérdése lenne egy komoly kapcsolat.
2015. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én elhiszem!

;-)

2015. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!