Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell rögtön letámadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell rögtön letámadni az embert?

Figyelt kérdés

Ha valaki feltesz egy kérdést, amelyből nem az derül ki, hogy ő mekkora vesztes, rögtön megérkezik a névtelen hozzászólók serege, és ahol lehet, elkezdenek belekötni a kérdezőbe. Persze csak akkor, ha hímneműről van szó, lányoknál ez valamiért (milyen meglepő) nem jellemző.

Az addig oké, hogy ezek az emberek szűz kockák, de az egészen pontosan hogyan is segít nekik, ha mások kérdését tönkreteszik a kéretlen trollkodásukkal?


2015. dec. 19. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Lemaradtam. Párat linkelhetnêl. Kösz
2015. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én se láttam, örülnék ha megmutatnál párat, kíváncsi vagyok rájuk.
2015. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Délelőtt próbáltam válaszolni egy hasonló kérdésre. 10 percig pötyögtem, üzenet küldése, erre közben törölték a kérdést. Ilyenkor ott hagyom az oldalt, mert így értelmetlen válaszolni.
2015. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megfigyeltem én is, de nem függ a nemtől, és a kérdéstől is: párkapcsolat, gyereknevelés, anyós-após....

Nekem külön tetszik, ha arról magyaráznak hogy 1-3-2-10 éve hol rontott el, és mit.

2015. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!