Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes pasik miért nem bírják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes pasik miért nem bírják fölfogni, hogy azért mert melegünk van, még nem jelenti rögtön azt, hogy r! bancok vagyunk?

Figyelt kérdés
Legalább ebben a kánikulában lehetnének megértőbbek, amiért a lehetőségekhez képest minél lengébben öltözünk. Persze a melltartó és fenék villantásra és erős sminkre én sem látok mentséget.. de egyesek képtelenek különbséget tenni ízléses tapadós miniruha/miniszoknya, és ízléstelen fenékvillantó szoknyának csak túlzással nevezhető textilcsík között.
2015. júl. 24. 01:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
én senkit nem ítélek el öltözék alapján :)én a rib***ancot szeméről ismerem fel
2015. júl. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Van egy sanda gyanúm, hogy ez megint valamelyik troll kísérlete a provokációra, hiszen hajnali 1:42-kor kicsit nehezen tudom elképzelni, hogy ez legyen a legfontosabb dolog amit meg akarsz kérdezni.
2015. júl. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
A nők melegtől függetlenül riban-cok.
2015. júl. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%
Ne higyj az 1esnek, ő 6db felhasználóból nyomja,5db csak azért van neki, hogy fényezze a most látható nevét.:p
2015. júl. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
1db felhasználóm van abból fényezem magam,de újabban azt sem kell mert a fajtád megteszi.
2015. júl. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Engem miért néznek búzának amikor Csak egy picit rövidebb tapados mini rovidnadrágban és trikóban mászkálok? Nekem is csak melegem van, picit lehetnétek megértöbbek
2015. júl. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem miért néznek tahó p*rasztnak, amikor félmeztelenül mászkálok? Igazán lehetnének egy kicsit megértőbbek ezek az úri népek.
2015. júl. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
paraszt
2015. júl. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem akartam senkit provokálni, csak ebben a hajnali kellemes időben úgy döntöttem sétálok egyet. Ilyenkor jobban át is tudom gondolni az aktuális problémáimat stb. Máskor is szoktam sétálni, csak inkább tíz fele, nem egy órakor.

És nem ez a legnagyobb problémám, amit feltétlenül muszáj volt megkérdeznem, csak úgy eszembe jutott. Részben azért, mert egy másik csajt aki lengén, de teljesen ízlésesen volt öltözve elkezdtek füttyögni meg oltogatni.. Még az volt a szerencse, hogy talpraesett csaj volt, meg voltunk még a közelben páran ( két nagy darab éjjeli őrnek kinéző fazon is arra járt) ezért hamar lekoptak róla.

2015. júl. 24. 02:17
 10/20 anonim ***** válasza:
Ettől sem lett sokkal hihetőbb a történeted, pláne. Budapest éjszakai világa összefog az igazságtalanság ellen. Yeah sure.
2015. júl. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!