Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy egy 26 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy egy 26 éves nő 16-18 évesekkel lóg?

Figyelt kérdés

A leendő ex csajomról van szó.

Azért leendő, mert a mai nap telt be a pohár, és úgy érzem holnap kiadom az útját.

Már egy jó ideje ezekkel a kis szutymadékokkal "foglalkozik", ma is elment velük diszkóba, persze én nem mentem, hiába ment a műsor hogy menjek én is, csak ilyen ecsethajú 70-es IQ-val rendelkező hülye gyerekkel nincs közös témám, meg igazából pont nem vagyok rájuk kíváncsi.

Már a haveri körömben is pedzegetik a haverok, hogy valami nem oké a csajommal, hogy gyerekekkel lóg.

Mondjuk nem a haverok véleménye a perdöntő, de azért ezek szerint nekik is feltűnt hogy itt valami nagyon nincs rendben.

Természetesen számtalanszor beszéltem erről a barátnőmmel, hogy számomra nem kívánatos a haveri társasága, mivel értelmi szinten nem egy hullámhosszon mozgunk, így örülnék ha a régi kora béli haverjaival tartaná inkább a kapcsolatot, és nem fejlődne vissza értelmileg ezeknek a gyerekeknek a szintjére.

Holnap délelőtt még egyszer utoljára felhozom neki a témát, aztán ha nem hajlandó változtatni a helyzeten akkor szakítok vele.


Félre értés elkerülése végett elmondanám, hogy abszolút nem uralkodok felette, sőt kb mindent elnézek neki, de ez már egyszerűen nem hagy nyugodni, hogy ilyen sötét gyökerekkel van egy szinten.

Ez kb nyár közepe óta van így, csak bulizni járnak hétvégenként, már akkor mondtam neki hogy ez nekem nem pálya, hogy ezekkel foglalkozik.

Isten lássa lelkem még talán leszarnám amúgy az életkorukat, de egy mondatot nem tudnak értelmesen elmondani.

f...szom, g....ci, ba...meg ez minden második szavuk.


Most ugye csak nem csak én túráztatom túl a dolgot?

Van neki amúgy egy csomó kora béli haverja, osztálytársai, évfolyamtársai stb, meg az én haveri körömből is számtalan csajjal és fiúval jóban van, mindig közösen jártunk mindenhova, hiányolják is....

Most meg lassan 2-3 hónapja külön járunk bulizni, mert az én társaságomba biztos nem fogom ezeket az IQ betyárokat beengedi, meg kb mindenki hülyének nézne minek vinnék én 16 éveseket a 30 körüli emberek közé.

Én meg párszor elmentem velük, de ezt az élményt senkinek nem kívánom.

Szóval egy szónak is száz a vége, holnap délelőtt döntés elé állítom, hogy számomra ez így nagyon zavaró, és vagy változtat rajta, vagy akkor ennyi volt.

Csak nyugtassatok meg, hogy nem csak én fújom fel ezt az egészet...


29F



2015. dec. 19. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az jön be neki, hogy csorgatják a nyálukat utána és, hogy olyan "vagányak".
2015. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát barátom, teljesen egyet értek veled. Építsd le ha nem változtat...valami bibi van ott a csajszival!


26F

2015. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó hát mondjuk én leszarom hogy mi jön be neki ezeken a gyökérzeteken.

Mikor megismertem akkor egy diplomás csajjal kezdtem bele ebbe a kapcsolatba, most meg értelmileg kezd vissza fejlődni, hogy a g...ci meg a f....szom megy minden hétvégén.

De egyébként én is hasonlókra gondoltam #1.

Bár nem értem, mert egy csinos jó nő, aki után megfordulnak a férfiak, és abszolút nem lenne szüksége az ecsetek ajnározására.

Itt valami gondok vannak a fejében, és nem is kicsik...

2015. dec. 19. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki fiatal az nem biztos,hogy csont hülye,de ettől a barátnőd még tényleg érdekes szerzet.
2015. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

teljesen jogos, nem csak te fújod fel

mert nem is az a baj, hogy nála fiatalabbakkal barátkozik, na de ha ilyen szinten vannak...

2015. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A baratsagaiba nem szolhatsz bele. Mi se szolunk egymas baratsagaiba.

Uralkodsz rajta es birtokolni akarod.

2015. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!