Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám levetkőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám levetkőzni a ragaszkodás érzését?

Figyelt kérdés
Nagyon ragaszkodom a páromhoz,nem tudom másképp jellemezni,minthogy ha nincs velem megáll körülöttem az élet.Szó szerint.Se mosoly,se érdekeltség,mindennek a végét várom.Mikor viszont vele vagyok sose akarom hogy vége legyen.A baj csak az,hogy könyörögnöm kell hogy velem legyen.Neki magától nem jut eszébe hogy van egy párja.Nagyon nem vagyok így boldog,nagyon szeretném őt elfelejteni,de nem megy segítség nélkül.
2015. dec. 20. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros...most együtt vagytok vagy nem?

Vagy együtt vagytok és nem bírsz szakítani?

Kicsit pontosabban fogalmazz, ha lehet.

2015. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk,és nem bírok szakítani.Ez a baj.Hiába gondolkodom rajta,nem tudom megtenni.Ahogy meglátom mosolygok,de mindeközben szenvedek hogy egyáltalán nem számítok neki annyit,egyáltalán nem tisztel annyira ahogy én teszem felé.Más otthagyta volna,de nekem nem megy.Úgy érzem nélküle senki vagyok.
2015. dec. 20. 22:41
 3/11 anonim ***** válasza:
2015. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez nem.Már 3 éve együtt vagyunk.
2015. dec. 20. 22:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem tudom megvárni hogy ő keressen,mert tudom hogyha várnék,akkor megöregednék lassan.
2015. dec. 20. 22:44
 6/11 anonim ***** válasza:

" Úgy érzem nélküle senki vagyok."

Ebben minden benne van,ezen kellene változtatnod, ez nem normális.

Miért vagy ennyire önbizalomhiányos?

Miért ilyen rossz az önbecsülésed?

Ez a barátod hatása?

2015. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem miatta igen,előtte sosem voltam ilyen.Régebben egy vállvonással elintéztem ha valakinek nem voltam fontos.De ez most itt nem megy.
2015. dec. 20. 22:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, mivel nagyon ragaszkodsz hozzá, ezért látja a barátod, hogy bármit megtehet Veled, nem fog elveszíteni. De így Te csak szenvedsz addig, míg kiszeretsz belőle végleg. Na olyankor kap majd észbe a barátod, és kezd el küzdeni érted. De akkor már késő neki. Sajnos mindig így van ez. :(
2015. dec. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az előző kérdést,amit valaki linkelt azt te raktad ki?


Milyen szemétségeket csinált veled a barátod?

2015. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fish1 ***** válasza:

A ragaszkodásod az önbizalomhiányból adódik, és abból, hogy nem szereted magad. Ezért tőle várod a hiányzó szeretetet.

Azért nem keres, mert tudja, hogy te úgyis keresni fogod rövid időn belül. Ezen kívül lehet, hogy sok vagy így neki, nem tudom, ezt mondta-e vagy sem.

Miért lennél senki nélküle? Nincsenek életcéljaid? Nem tudod lefoglalni magad? Nincsenek barátaid? Előtte is voltál valaki, utána is leszel.

2015. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!