Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen lehetséges, hogy valaki nem képes komoly kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, hanem a volt barátnőmről. Nagyon érdekesen képzelte el a kapcsolatunkat. Ritkán találkoztunk, heti 1x átlagosan, együtt nem mentünk sehova, szüleinek bemutatott ugyan, és bár ezt nem tudom biztosra de leggyakrabban nála találkoztunk, lehet hogy ezért, mármint hogy ne kelljen jönnie, egyszerűbb volt bemutatni. Nem volt ezzel bajom, vagyis volt de szerettem így hát beletörődtem, de néha szóltam hogy többet kellene találkoznunk, ilyenkor óriási balhé szokott lenni. Amit szerintem végül megunt, és dobott. A buli, barátok bizonyultak fontosabbnak.

De azért ahogy látom most van egy srác akivel flörtölget.

Biztos pont lettem volna az életében, ehelyett inkább ez kell. Rosszul gondolkozom?


2015. dec. 21. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én magam is 22 vagyok, komoly párkapcsolatban, de azért úgy gondolom, hogy teljesen normális az, ha valaki ilyen fiatalon még nem szeretne végleg elköteleződni, hanem inkább laza, komolytalan társas kapcsolatokat szeretne építeni.


Szerintem lehetséges, igen, sőt, ahogy elnézem az ismerőseimet, nagyon is az a jellemző, hogy ilyen korban még nem a biztos pontot keresik, hanem az élményeket, tapasztalatokat, újdonságokat.


Nyilván ez személyfüggő is, nem vonatkozhat minden 22 évesre- látod, én is együtt élek a párommal, és ha minden igaz, nemsokára a menyasszonya (és persze, felesége) leszek. Te most kifogtál valaki olyat, aki számára a barátok, kalandok fontosabbak, mint egy komoly párkapcsolat. Van ilyen. Szerintem ez is rendben van, csak nyilván olyan valakit kell találni, aki hasonlóan érez. Ahogy neked is olyat kell keresni, aki ugyanúgy gondolkodik a kérdésben, mint te magad.

2015. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de szerintem nem szeretett igazán. "Tartott", hogy legyél, de nem kellettél komolyan. Éretlen gondolkodású ha egy stabil kapcsolat helyet még mindig a bulik meg a haverok az elsők. Nem mondom hogy ezek a dolgok kapcsolatban nem kellenek de tudni kéne fontossági sorrendet tartani. De abból kifolyólag hogy heti egyszeri találkozó neki elég volt, és nem akart veled sehova menni elég egyértelmű, hogy nem akarta a dolgot igazán.

Bár én tehetném meg h legalább heti egyszer láthassam a barátomat... bármiről lemondanék érte.

Szóval szerintem jól gondolod.


21L

2015. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyén függő.Én ugyanez vagyok.Dolgozok,tanulok és emelett van egy hivatásom is.A baráti kapcsolataimat is ápolnom kell,heti egyszer muszáj kiengedni a gőzt is.Nem férne bele egy komoly kapcsolat a jelenlegi életembe.Elszívná az energiámat.Úgy vagyok vele ,hogy 22 évesen még bőven keresgélhet az ember.Számomra abszurd,hogy ennyire fiatalon lekössenek.Ráér ez 5 év múlva is :)

A legjobb barátnőm viszont (szerintem kötelesség tudatból)megtalálta azt a férfit akihez hozzá is menne.Ez a dolog tényleg személyfüggő.

Kedves kérdező,szerintem rossz lányt fogtál ki,majd megtalálod azt aki Neked kell!:)

(Ne pontozzatok le!)

2015. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha belegondolod, abba az én ismerőseim milyenek voltak 22 évesen, sőt még utána is többen, ez egészen gyakori, amit írsz.
2015. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért azt hozzátenném, hogy nem feleségül venni akartam, csupán komoly kapcsolatban gondolkoztam. És ő kezdeményezte az ismerkedést annak idején. Ez hozzá tartozik a történethez.
2015. dec. 21. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!