Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen a pénisze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen a pénisze?

Figyelt kérdés
15éves fiú vagyok. Már jóideje(12éves korom óta) a hímvesszőm alsó részén végig szőrszálak nőnek. Nem a hímvesszőm alatt, hanem a felületén, egészen a makkomig. Ez mitől lehet? Mit lehet ellene tenni? Ha itt tartunk... a lányokat ez zavarja? :$
2010. márc. 23. 21:01
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Szerintem értekezz csubakkával, ő ebben a témában mondhatjuk h kompetens...
2010. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
a pénisz felületének egyáltalán nemkéne szörösnek lennie :/ csak a tövénél maximum! Nem még a makkig:/ nem tudom mi lehet ez hmm
2010. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, és nekem baromira tetszik ez rajta. Nem sűrű, csaj néhány pihe. Le nem vágnám soha.
2010. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

22:03 - kedves volt és válaszolt a kérdésemre. Gondolom nem tapasztalatból beszélt, sztem csak elképzelte, hogy őt zavarná-e, te pedig leoltottad mert ez neked menő, a csapból is ez folyik., bár nem tudom mit kezdesz a menőségeddel egy anonim oldalon.



hát szerintem kicsit furcsa ott a szőr, bár nem vágnám le, nehogy még jobban megerősödjön, mert az ugye szúr...

ezért kértem tanácsot. Orvoshoz elmenjek szerintetek? :S


ja és a 2 parasztnak: ti meg csajozzatok inkább, ne itt verjétek a nyálatokat. köcce

2010. márc. 24. 20:33
 15/25 anonim ***** válasza:
en ilyet most hallok eloszor. nekem a peniszemen nincs szor... 17f
2010. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:

Nyugodj meg nekem is ilyen , kissé felnő a szőr a péniszre, valakinél jobban , valakinél nem... a lényeg hogy borotválni kell azt is és kész :)

19F

2010. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:12 -nek üzenem, hogy bizonyított tény, hogy s szőrszálak nem erősödnek a borotválás miatt. ;)

Egyébként meg kedves kérdező, nincs ezzel semmi baj, borotváld le és kész.

2010. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Bizonyított tény? Te most nevettetni szeretnél engem? Visszaadom a tanulmányaimhoz használt összes könyvet és minden érdemjegyemet. Már hogy a viharba ne erősödne? Nézz meg egy nőt, aki szórakozott anno, hogy borotvával leszedi a bajszát. Szerinted nem a borotva miatt erősödik? Vitatkozz a bőrgyógyászokkal, de ezt mindenki tudja, hogy amennyiben nem tövestől téped ki a szőrt, akkor megerősödik.
2010. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
akkor ha legyantáznám, az nem lenne b*zis? :S
2010. márc. 25. 21:33
 20/25 A kérdező kommentje:
akkor gondolom nem erősödne meg, de mégis... gyanta...
2010. márc. 25. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!