Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen a pénisze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen a pénisze?

Figyelt kérdés
15éves fiú vagyok. Már jóideje(12éves korom óta) a hímvesszőm alsó részén végig szőrszálak nőnek. Nem a hímvesszőm alatt, hanem a felületén, egészen a makkomig. Ez mitől lehet? Mit lehet ellene tenni? Ha itt tartunk... a lányokat ez zavarja? :$
2010. márc. 23. 21:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,ha pénisz felületét gyantázni kéne,eléggé fájdalmas lehet.

Mellesleg szerintem abnormális,h felnő odáig a szőr,bár ha azt mondod,h pihe,akkor sztem ne szedd le,mert a szőkés pihék kevésbé zavaróak,mint a visszanövő,szúrós szőrszálak.

18/L

2010. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
A borotválás nem jó sztem se, mert ha gumi nélkül kis borostával csinálod - és ha nem csak egy-két perces, hanem mondjuk egy órát-másfelet, vagy akár kettő is, akkor bizony nem lesz következő menet, mert a lánynak kidörzsölöd de rendesen. ;)
2010. márc. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Bocsánat:( De őszintén meg kell mondanom, hogy engem zavarna ( lány vagyok)
2010. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

tegnap 21:26 os nak

nem nem erősödik a szőrzed a borotválás miatt. Csak a szőrszál kezdeményeknőnek gyorsabban ezért meg kell várni amíg teljesen kinő aztán lehet borotválni, de nem lessz erősebb csak max a fiatalabb szőrszálak. Úgyhogy sztem visszadhatod az összes érdemjegyed. Már bocs de a barátnőm kozmetikus és ő mondta!

ja és nekem is felszokott nőni egy pár szőrszál de levágom és készXD de am nem nagyon zavar minket...

2010. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A barátnőd kozmetikus én pedig jártas vagyok a bőrgyógyászatban és ahhoz a bőrfüggelékek is hozzátartoznak. Egyébként nekem is van kozmetikus ismerősöm is, aki el sem vállal gyantázni borotvásokat, mert annyira erős a szőrzetük...erről ennyit.
2010. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!