Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sikerül ezeket kiszúrnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sikerül ezeket kiszúrnom mindig?

Figyelt kérdés

1. Van pasija

2. Nagyon tetszik neki valaki

3. Most szakított, exét szereti


Olyannal szinte nem találkozom, akinek külsőre nem tetszenék, de a 3. lehetőséget utálom, 2. lehetőség idegesít, nem küzdök feleslegesen még egyszer, 1. suicide.


2015. dec. 21. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én is ilyenekbe ütközöm sajnos
2015. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Én meg kandúrként nem találok egyetlen olyan nőt sem, aki totál független lenne, mert mindegyiknek van valami hülye érzelmi hóbortja kezdve az ex utáni sóvárgástól C. Ronaldo iránti beteges rajongásig millió fajta. Engem sem sajnál senki, én sem sajnállak téged.
2015. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
Ja, valamit félreolvastam, azt hittem, hogy nő a kérdező. Így viszont együttérzek.
2015. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Figyelj!!


Múlt héten 3 lánnyal próbálkoztam.

A tegnapinak van pasija.

Aki nagyon kedvelt is 3, napig az exét szereti.

Akit meg 1 hete fűzögetek meg odavan egy másik pasiért.

2015. dec. 21. 17:14
 5/16 anonim ***** válasza:
Milyen választ vársz erre a kérdésre? Mert hogy a miértre mi nem tudunk válaszolni...
2015. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
dettó :D ismerek olyan csajt aki 3 éve reménytelenül szerelmes az exébe és az istenért se akar senkivel se kapcsolatba lenni senkivel
2015. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Pl.: együttérzés, hasonló helyzet.
2015. dec. 21. 17:18
 8/16 A kérdező kommentje:

Az készít ki legjobban, hogy van pasija, full rosszba vannak, mondja hogy nem szereti, de nem szakít vele.

Gondolkodtam hogy fél tőle, de mondtam neki hogy megvédjük:) Szóval már kikészülök, főleg most karácsony felé.

2015. dec. 21. 17:20
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Nőktől ne várj logikát.
2015. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Figyelj ! találsz olyat aki majd neked is jó lesz és nem lesznek ilyen bajai !
2015. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!