Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felesleges a megjelenésemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges a megjelenésemre időt fordítani ha úgysem sikerül javítani rajta és egy nőt sem érdeklek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 23:01
 1/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Próbáltad már? Mert addig nem tudhatod, hogy felesleges-e.
2015. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felesleges időt fordítani bármilyen olyan dologra, amihez így állsz hozzá már az elején, hogy úgy is befuccsol. Akkor tényleg nem fog sikerülni.
2015. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Ne csak azért akarj változtatni a megjelenéseden, hogy a nőket érdekeld, hanem hogy te is jobban érezd magad a bőrödben. Másrészt szerintem nem felesleges, egy új frizura, pár új ruha, új stílus sokat tud dobni az ember külsején. Van egy ismerősöm, aki hasonló dolgokat változtatott magán, hát alig ismertem rá, pozitív értelemben.

Mellesleg nem csak a külső fontos. Biztos, hogy csak a külsőd miatt nem érdeklődik irántad senki? Nem lehet, hogy van valami olyan tulajdonságod, ami taszító?

2015. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem igy álltam hozzá, nagyon nagyon akartam és hittem benne sokáig, de aztán felébredtem.
2015. aug. 8. 23:06
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

Felesleges,tapasztalatból beszélek.

Ha nem születtél helyesnek,akkor ha a fejed tetejére állsz sem lesz semmi változás...

Teljesen mindegy mit változtatsz,én már mindent megpróbáltam amit lehetett,0 sikerrel ugyanúgy...

24/F

2015. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Legyel izmos, fejlodj a munkadban vagy kezd vmi vallalkozasba. A siker izet a nok is kiszagoljak. Nezd meg pl james Bond foszerepet jatszo ronda krumpliorru szoke szineszt. Az is ronda. Vagy ott van Jason statham. O is ronda es meg kopaszodik is.
2015. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Oké, legyen egy ellenpélda is, nekem sikerült relatíve jó kinézetet kraftolni nem túl jó adottságokhoz. Nagy kísérletező kedv és törekvés a folyamatos javításra, ezek szükségesek a sikerhez.

Egyébként nehogy azt hidd, hogy önmagában olyan sokat ér a jó kinézet. Emberek vagyunk, nem szobrok. Aki gyökér, az jó megjelenéssel is gyökér marad.

24F

2015. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, min és milyen mértékben változtatsz és mennyire akarod, meg az tényleg mennyiben hasznos.


Mondok egy példát, nekem pl. semmit sem ért a fogszabályzó, plusz tönkretették a fogzománcomat vele, de gyerekként nem volt beleszólásom. A szüleim azt remélték, hogy jó lesz, nem jött be, csak egy rakás pénzünk ment el rá, így több, mint 15 év távlatából az eredmény majdnem nulla, és még ártott is. Én most azt mondom, hogy akkor hozzá sem kellett volna nyúlni.

Azért hoztam példának, mert manapság már nem csak gyerekeknél csinálják, hanem felnőtteknek is szokták javasolni, és van, aki ettől remél megoldást. Nos, én vagyok az élő példa, hogy jól meg kell gondolni és körültekintően hozzáállni, ha valaki nem akar úgy járni, ahogy én. Tényleg kell-e a beavatkozás, olyan-e a probléma, amin segíthet, milyen a szakember, lelkiismeretes-e, becsületes-e, a pácienssel kellőképpen emberséges-e, vagy egy pénzéhes gyökér, mint az enyém volt...


Egyet ne feledj, ne mások miatt változz, nem lesz kitartásod hozzá, ha magad miatt nem tennéd meg amúgy is, és ha más kényszerít rá, még plusz nyűgnek is fogod érezni, és már ez is ad egy negatív alaphangot és rossz érzést.

2015. aug. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem annyit sikerült elérnem, hogy kicsivel kevesebben szólnak be meg röhögnek ki az utcán, mint pár éve. Persze a nők ugyanúgy undorodnak a külsőmtől, de azért ez is valami.
2015. aug. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Magad miatt csináld. Ha te jól érzed magad a bőrödben, akkor az látszani is fog rajtad, magabiztosabb leszel. Megváltozik a kisugárzásod és ez fel fog tűnni előbb utóbb valakinek.
2015. dec. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!