Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak ti belemennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak ti belemennétek párkapcsolatba egy olyan lánnyal akinek már van egy gyereke?

Figyelt kérdés
Csak érdekel a téma mivelhogy egyre több helyen lehet látni,hogy már tini korban teherbe esnek a lányok és van néhány aki meg is tartja. Nekik mennyi esély van a későbbiekben egy normális párkapcsolatra? Ti belemennétek egy olyan párkapcsolatba ahol később kiderül hogy már gyerek is van a háttérben? Minden korosztály válasza érdekel :)

2015. dec. 21. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
2015. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem akadály!
2015. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja.

Szerintem az a férfi hamarabb belemegy ilyen kapcsolatba,akinek szintén van már gyereke.

Főleg "idősebb" korban.

F40+

2015. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
75%

19 vagyok.

Ha nem kéne apa szerepet betöltenem akkor igen viszont ha mondjuk 10 évvel idősebb lennék akkor természetesen apa szereppel eggyüt is menne.

2015. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Most biztos nem.

Ha idősebb leszek és a nőnek lesz pl 10-14 éves gyereke vagy felnőtt gyereke akkor igen.

De nem vennék a nyakamba egy pár éves gyereket.

25F

2015. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nyilván attól is függene h mit akarok tőle... egy párkapcsolat kérdésénél nekem mindenképpen a negatív tényezők között lenne, hogy van egy gyerek... de pl. a bátyám összejött egy lánnyal akinek volt 2 kisgyereke óvodások, 1 évre rá házasodtak össze...szóval valakinek abszolút nem gond... én valahogy mindig úgy éreztem h "saját szülést" babázást ilyesmit akarok szóval ez van :)
2015. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, még jöhetnek!

mindenkit felpontozok.

amúgy én elítélem azokat akik fiatalon teherbe esnek felelőtlenül de NAGYON JÓ ilyet olvasni hogy sokan ennek ellenére is belemennének.. már ha nem kell apásat játszani

2015. dec. 21. 17:43
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha szimpatikus a gyerek is akkor igen. De csak idősebb fejjel.

Persze itt az is egy probléma hogy a vérszerint apa mennyire játszik szerepet a dologban.

2015. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Más elmentett videojátékát nem szívesen folytatja az ember. Persze ha különleges lenne a lány számomra minden okés lenne és normális párkapcsolatra való hölgy. Akkor nem lenne akadály a gyerek akár kicsi akár nagy.
2015. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Saját gyereket sem akarnék, nem hogy másét, a kölyköt pedig nem lehet mindig lepasszolni, hármas programokra pedig nem vágyom.
2015. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!