Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az már próbálkozásnak számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már próbálkozásnak számít, ha a buszon leülök a srác mellé, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Már kb 1 éve járunk haza ugyan azzal a busszal, nekem megtetszett, leültem mellé egyik nap, jelezve, hogy itt vagyok. Nos, legközelebb mikor felszállt rám se nézett, elől foglalt helyet. Akkor ez nem jött be?
2015. dec. 23. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom hány éves vagy, de ez a felfogásod nem a "felnőtt párkapcsolatok" témakörébe való, hanem az általános iskolába maximum. Az, hogy valaki mellé leülsz a buszon, még nem jelzésértékű, és főleg nem próbálkozás vagy lépés felé. Kivétel ezalól, ha rajta kívül nincs senki a buszon és te akkor is melléülsz, az egy kicsit gyanús. Neki nem dolga gondolatolvasónak lenni, legközelebb inkább szólítsd meg! Mondd neki, hogy sokszor látod a buszon, és szívesen megismernéd!
2015. dec. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem próbálkozás.

A te elméleted szerint joggal hihetné azt mindenki, aki mellé leülök a buszon (és igen, általában ha tehetem leülök, mert még nem fejlesztettem ki az állóképességem a buszon, mint sok rutinos ember :D), hogy bepróbálkoztam nála.

2015. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Én is szoktam ilyet csinálni... :D Munkahelyen, ha mellette van dolgom, direkt közel hajolok meg ilyenek... :D
2015. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Erezze magat megtiszteltetve, hogy hajlando vagy jelezgetni fele? Istenem...szolitsd meg. Meg mindig nem tudunk telepatikusan kommunikalni
2015. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem értek egyet.Ha tök üres a busz és ő a srác mellé ül le az igenis próbálkozásnak számít.De ha a fiú rád sem bagózott akkor nem tudom mivel próbálkozhatnál még.Nem is néztetek egymásra?
2015. dec. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha egy gondolatolvasó mellé ülsz, akkor feltétlenül.

Ha nem - nos, akkor kénytelen leszel megszólítani.

Mire felnőtt leszel, ezt is megtanulod majd.

2015. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha leülök egy néni mellé ősem hiszi h ismerkedni akarok .

N/24

2015. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Olyan mellé nem is ülsz le, aki nem tetszik? Megfordítom. Az emberek ezek szerint csak olyan emberek mellé ülnek le, akik tetszenek nekik? Ajjaj...

Az lett volna próbálkozás, ha megszólítod...

2015. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

"jelezve, hogy itt vagyok."

Tipikus nő!


Tudod: csak te vagy a buszon. Más nem is létezik.

2015. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

""jelezve, hogy itt vagyok."

Tipikus nő!"

Nem tipikus nő, egy nő nem ilyen buta, inkább tipikus naiv kis csitri...

2015. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!