Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mivel szólitson le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mivel szólitson le titeket egy fiú, ha megtetszetek neki?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy rászánja magát a srác és odamegy hozzád, mit kellene mondania, hogy ne legyen gáz, ne zavarjátok el, és később legyen folytatás?

2015. aug. 30. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
szia pl elkezd velem beszélgetni.....vicces jofgej a többi jön magátol nem kell eröltetni
2015. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

első, ez aztán a válasz :D konkrétan nem is válaszoltál..

kérdező, odamész lehetőleg olyankor amikor a lány egyedül vagy, köszönsz neki, ha nem ismeritek egymást bemutatkozol és elmondod neki hogy bejön neked és szeretnéd megismerni aztán ha ekkor nem küld el vagy továbbra is hallgatja amit mondasz akkor próbálj meg vele egyeztetni egy időpontot, helyet ahol találkozhattok pl aznap vagy másnap, következő héten (amikor ráér) suli után. miután elmondtad a mondandódat mondd h de most sietsz órára, lehet kapsz normális választ de lehet nem. próba szerencse, sok sikert. ja és próbálj meg ne az orrod alatt beszélni, emberi hangerővel, ne zsebre dugott kézzel menj oda és ne mássz az arcába se :D

2015. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Nekem egyszer csak úgy megdicsérték a mosolyom. Nagyon jól esett hogy csak úgy a metró aluljáróban kaptam egy bókot és nem a fenekemre. :)


19/L

2015. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Sok pénzem van!"
2015. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Semmiképp ne a tipikus rossz csajozos dumakkal kezd mint a fájt amikor leestel a mennyorszagbol meg olyan szédületes vagy hogy majdnem beleszedultem a Dunába...:DDD ezeket ne. Mutatkozz be,dicsérd meg stb:))
2015. aug. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
azért nem kell agyon dicsérni.. sosem szabad piedesztálra emelni a puncit mert elszáll magától :D
2015. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Nekem pl. az nem jön be, ha valaki elkezd erőltetetten vicceskedni és már vagy 15 perce izzad, erőlködik, h vicces legyen.


Az ideális leszólításban nincs semmi erőlködés. Odajön, köszön, bemutatkozik, extrának megdicséri az esernyőm és ennyi :) Ha tetszik és szabad vagyok, akkor megadom a számom, ha nem tetszik, vagy kapcsolatban vagyok, akkor lenyomhat egy egész estés stand up comedy-t is, akkor sem lesz belőle semmi.

2015. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont az jönne be, ha spontán, kreatívan, az adott helyzethez igazodva szólítanának le. (Volt is már rá példa.)

Az ilyen "szia, tetszel" leszólításokra nem szoktam reagálni!

De ha valahogy az adott szituációval kapcsolatban kezdeményez BESZÉLGETÉST valaki (pl. hol vagyunk éppen, milyen helyzetben, mi van rajtam, stb.), akkor beszédbe szoktam elegyedni, és abból még akár ismerkedés is lehet, ha épp szingli vagyok és szimpatikus.

Nekem pl. fontos a férfi intelligenciája, kommunikációs képessége, és ha már az indítás kreatív, az mindenképpen jó pont!

2015. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kihagytad a pénztárcáját.
2015. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!