Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szeretik a szakállas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik a szakállas férfiakat (5-10cm) és mit gondolnak arról ha kigyúrt (nem ilyen smasszerre gondoltam ) és szeretik a magas férfiakat? Inkább nők válaszát várom

Figyelt kérdés
2015. dec. 24. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
A szakállasok bejönnek, a magasság nem szempont, a kigyúrtakat nem bírom.
2015. dec. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Szakállas igen, kigyúrt jöhet, magas férfiakat nem szeretem (nálam legyen magasabb, de max. 15 cm-el)
2015. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Borosta igen, szakáll nem. Többi mindegy.
2015. dec. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem szeretem az arcszőrzetet, sem a nagyon kigyúrtakat. A magasság számomra előny.
2015. dec. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én 188cm vagyok

Hölgyeim maguk milyen magasak?

Köszönöm a válaszokat!

2015. dec. 24. 00:54
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Borosta oké, azt még imádom is, nagyon szexi, szakáll fúj! Testalkatra csak annyi, h legalább legyen vlmi izom rajta, ne fújja el a szél, de ne is legyen kétajtós. A magasság nálam nem játszik. Én kis apróság lennék melletted a magam 162 centijével. :D
2015. dec. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Imádom a szakállat, a barátom már jóval azelőtt viselte, hogy divatba jött volna. Szerintem szexi. A kigyúrt pasik nem tetszenek, a túlzottan magasak sem. Legyen középmagas és vékony.
2015. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
A szakáll nekem igénytelennek néz ki, és mellette zavaróan szúr. A kigyúrt férfiakkal az a tapasztalatom, hogy valami belső problémát próbálnak ezzel kompenzálni. A magasság nálam nem szempont, mert én alacsony vagyok.
2015. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Korábban szóba se álltam volna szakállas pasival. Aztán jött az exem, aki szakállas volt és imádtam túrni benne!

Legyen kigyúrt, lehessen fogni rajta valamit. A vékony pasi, olyan lányos.

Magasság? De hisz nálam mindenki magasabb!

2015. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Rühellem a szakállat már a borostát se nagyon birom elviselni, szeretem a magas hapsikat mivel én se vagyok alacsony , nem tudom a kigyurt neked milyen képben jelenik meg, nekem az az esetem mikor valaki nagyobb darab, és ugy hogy izmos a karja, van válla,háta. Has legyen nem tetszenek a kocka hasuak...
2015. dec. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!