Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az ha egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha egy kapcsolatban lévő lány lemegy egy vadidegen srác lakákáára csak azért hogy segitsen neki a tárgyfelvételekben? Szerintem meglehetett volna oldani máshogy is Szerintetek ez elfogadható egy normális párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
. Nem szeretnék sokat mellé beszélni. A lényeg az hogy én egy féltékeny srác vagyok, de azt is bizonyos határok között. Ez alatt azt értem hogy semmi olyat nem kérek el a páromtól amit én nem tennék meg. A kérdésem az.

2015. aug. 11. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Nem hiszem, hogy tárgyfelvétel miatt annyira fontos lakásra menni, főleg a mai internetes világban... létezik FB messenger, vagy skype... Sajnos itt másról lesz szó. Beszéljétek meg, de mihamarabb!
2015. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Hozzám is egyszer feljött a koliban az egyik csoporttársam ilyen okkal. Nekem akkor már 4 éves kapcsolatom volt, az ő barátnője is ugyanarra a karra járt mint mi. Segítettem neki, ott volt max 15-20 percet és elment. :) Alapban nem is tetszettünk soha egymásnak, csak segítettem neki. Ha órákra megy fel vagy egy fél délutánra akkor kezdj aggódni.
2015. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elvileg max egy óra az egész. :)
2015. aug. 11. 14:50
 4/9 anonim ***** válasza:
És nem úgy ment el...:) Mielőtt valaki félre akarja érteni...
2015. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Mindenképpen normális. Ha le akar vele feküdni, akkor is normális (bár erkölcsileg kifogásolható), és ha ez tűnt a legjobb megoldásnak (gondolom meg tudja indokolni), akkor is normális. A nem normális az, hogy olyan emberrel vagy, akiben nem bízol. Normális párkapcsolatban nem az az első gondolatod a másikról, hogy megcsal, ha számodra nem logikusak a tettei. A féltékenységed fokozatát pedig kár úgy definiálni, hogy nem kérsz olyat, mint amit te nem tennél meg érte, mert a belső meggyőződésed is lehet beteges arról, hogy hogyan kellene viselkedni egy párkapcsolatban. (Pl. ha te a párod miatt korlátozva érzed magad a szabadságodban, hobbidban, terveidben - nem szexuális értelemben - az még nem normális attól, hogy te annak érzed.)
2015. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
No para. Amíg nincs okod rá, ne féltékenykedj. Hadd menjen! Akkor aggódj, ha rendszeresen, sokat van vele.
2015. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
A lányok a mai napig képesek elhinni, hogy egy idegen fiú csak barátkozni akar velük :D
2015. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bakker...Attól mert egy pasi dugni akar, az nem jelenti azt, hogy kell is vele...
2015. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszolót csak ismételni tudnám. :/

L20

2015. aug. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!