Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak? Nem szeretem a menyasszonyom, hanem valaki mást.

Figyelt kérdés

Ezt elb..ztam!

Öt éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Úgy voltam vele, minden kapcsolatban vannak-lesznek gondok, megoldjuk.

Közben a szüleimnél kiépítettem a felső szintet (külön bejárat) hogy majd ott együtt élhessünk. Jóban van anyuékkal, és két hete meg is kértem a kezét.

Úgy terveztük, karácsonykor jelentjük be.

De két hét alatt elromlott bennem minden.

Már pár hónapja beszélgettem egy kamaszkori csajhaverral.

Most már ő is felnőtt nő, két gyerekes anyuka.

Pár napja találkoztunk kettesben. Eddig is volt pár találkozó, de vele voltak a lányai is.

Búcsúnál szájoncsókoltam, Nem egészen véletlenül.

Azóta nem nagyon beszéltünk, bár kicsit kiborult, hogy játszani akarok vele, holott ez nem igaz.

Őt akarom.

Most is másik ablakban lesegetem az adatlapját, van fent olyan fotó amit én csináltam róluk.

Imádom a lányait is, és álmodozom, mint egy kis tini, hogy itt rohangálnak az asztal körül, miközben mi készítjük a vacsorát, díszítjük a fát...


2015. dec. 24. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A csajhaver egyedül neveli a gyerekeket?
2015. dec. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Hat te total fogykos vagy
2015. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem szakítasz? :D Nem vagytok összekötve, gyerek sincs. Nem értem az ilyen önsorsrontó, siránkozó embereket
2015. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Még pont időben vagy, ne aggódj. Esküvő után lenne ciki...
2015. dec. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Verd ki a fejedből, és koncentrálj a menyasszonyodra!
2015. dec. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

számomra nem férne bele a szájra puszi meg a titkos találka! ha én lennék a barátnőd kiraknálak,mint a macskát xarni, ha ez kiderülne.

szerintem mondd el ezt a menyasszonyodnak . majd ő eldönti,hogy veled akar -e maradni ezek után. de közben te is gondolkodj erősen, hogy mit szeretnél? mert kár tovább húzni egymás idejét így. én csak a barátnődet sajnálom..elvileg szereted,megkéred a kezét. erre más nővel találkozol,megcsókolod és utána már csak rá tudsz gondolni, meg 1 találkozó után kijelented hogy imádod a gyerekeit stb.. hát kiba**tul szánalmasnak tartom ezt. komolyan nagyon gyerek vagy még. jobban jársz ha még ma megmondod a barátnődnek ezt. mert így kár bármit is bejelenteni a szülőknek. max a szakításotokat.

2015. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban beszélj a barátnőddel, mondd el neki, hogy megijedtél és még ne jelentsétek be az eljegyzést. Másodsorban azonnal kezd el végiggondolni, melyik nővel szeretnél élni, mert nem játszadozhatsz egyikőjükkel sem. Harmadsorban pár nap alatt hozz döntést, mondd el nekik és vállald a következményeit. Ha felbontod az eljegyzést, elvesztetted a barátnődet, örökre. A haver csajszi meg nem biztos, hogy veled akar élni. Szóval előfordulhat, hogy két szék közé a pad alá esel.

A csajhavert én fellángolásnak gondolom. Egy kis izgalom, kiszakadni a megszokott "unalomból". Pár órát töltöttél két vadidegen gyerekkel. Teljesen más 24 órában velük lenni, élni. (Néha a saját gyerekeim civakodását se tudom elviselni, nemhogy másét!) Nem beszélve a felelősségről, meg hogy gondoskodni kell róluk. Szóval jól gondold át és ne halogasd!

2015. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ékes példa arra, hogy mennyire komolytalanná és jelentéktelenné vált manapság sok esetben az eljegyzés...Mi a francnak lépted meg a lánykérést, ha ennyire bizonytalan vagy és labilisak az érzéseid? Az ember azt egyszerűen érzi, ha komolyan gondolja a másikkal és megtalálta az igazit, ne mondd, hogy egyik napról a másikra jöttél rá hogy mégsem ez a lány a nyerő. Komolytalan és meggondolatlan vagy. Hagyd ezt a lányt, ne rabold az idejét, ne csesszen el még több időt rád az életéből. Nagyon aljas dolog lenne, ha tovább játszanál vele.


24/N

2015. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Bocsának, hogy csak most írok, de ugye Szenteste, itt voltak a keresztfiaim, család... Gondolom, nem kell magyarázni.

Havercsaj, nevezzük Fruzsinak, házas.

Még nem volt 19, amikor hozzáment a férjéhez, aki egyszerű, mint egy faék.

Külön szobában alszanak. Szerintem ezzel mindent elmondtam.

Semmilyen titkos találkozó nem volt, mindkettőnk párja tudott róla.

Ez kb annyit jelent, hogy kéthetente találkoztunk, mikor ebbe a városba jött a nagyszüleihez (a lányok dédszüleihez)illetve játszóterezni, játszóházba.

Augusztusban kezdődött.

Mindig drukkolt, hogy megoldjuk a gondjainkat az exmenyasszonyommal.

Mert este átmentem hozzá.

Beszéltünk. Hát nem volt kellemes.

Tudom, hogy nem volt korrekt tőlem.

Azt hittem, a lánykéréstől fog majd valamerre fejlődni a kapcsolatunk. Mert két éve stagnál.

Arra rájöttem hogy vele nem akarom folytatni.

Hogy a Fruzsival mi lesz, azt nem tudom.

2015. dec. 25. 00:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit játszadozol a csaj idejével te balfék? Szakíts és keressetek olyat, akivel passzoltok.
2015. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!