Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki csak tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki csak tetszik de nem szeretem de ő meg már szeret. Hogy mondjam meg neki, hogy ne tűnjek tuskónak, hogy bocsi de nem!?!

Figyelt kérdés
Szóval! Megismerkedtem egy lánnyal aki nagyon cuki nagyon aranyos szép meg minden! Már mondhatni együtt volnánk de én nem érzem azt iránta mit Ő irántam! Ő nyíltan kijelentette, hogy szeret de én nem érzem azt amit Ő és lehet, hogy nekem nem Ő kell hanem más! Segítsetek hogyan mondjam meg neki, hogy bocsi de nem és úgy hogy nem leszek bunkó!?

2015. dec. 10. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne mondj semmit, óvatosan építsd le.
2015. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Na most a frászt hoztad rám :D Én a lány oldalról vagyok, és pont ettől félek, hogy nem engem választ a srác, hanem a másik lányt. Megvan köztünk a szimpátia, meg tudja mit érzek, szóval már csak döntenie kell.

Én azt mondom, h amint ez tisztázódott benned, kerek perec mond meg neki. Biztos h rosszul fog neki esni, meg kiborul, de ez a legjobb, amit tehetsz, mert amíg em szólsz, remélni fog. Hány évem ment már el fölösleges reménykedéssel...

Szóval csak mind meg neki, h nagyon tetszik, de nem hiszed, h ennél többet fogsz érezni. És ha elkezdi, h de próbáljátok meg és majd kiderül: ha nem érzed h kialakulhat, akkor ne menj bele.

Igazából mindegy mit csinálsz, te leszel a rossz... (ha csak nem egy különlegesen intelligens lányt fogtál ki, aki megérti, akkor viszont azért lehet mégiscsak el kéne gondolkoznod rajta [h a lány érdekében is szóljak azért vmit, bajtársi kötelességemnek tartom])

Bocsiii :D

2015. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell megmondani.A lány "nagyon cuki", akkor nem egy eszelős tyúk, aki üldöz. Viselkedj vele őszintén, le fog esni neki.20+N
2015. dec. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy beszélsz erről a lányról, bizony Téged se hagy hidegen a történet, még aggódsz is miatta. Csak nem vallod be magadnak. Úgy látszik a lány érettebb, bátrabb és még cuki is ejj, elszalasztod ezt a jányt!
2015. dec. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!