Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ossze jonnetek serultnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ossze jonnetek serultnek van baratnoje nm tolokocsis mozgas serultre gondolok hanem tud menni de nm ugy mint egy egezseges?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem.


Én nagyon szeretek sokat sétálni,kirándulni,túrázni a kutyáimmal.Nyilván ő nem bírna km-eket sétálni. Szóval nálam így halott ügy. De ha otthon ülős lennék nagyon akkor se jönnék össze.

Sajnos sajnálom az ilyen embereket.Sajnálatból senkivel sem jövök össze.

De vannak akik ezzel együtt tudnak élni.

2015. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg mentális sérülése is van?
2015. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem.


Én nagyon szeretek sokat sétálni,kirándulni,túrázni a kutyáimmal.Nyilván ő nem bírna km-eket sétálni. Szóval nálam így halott ügy. De ha otthon ülős lennék nagyon akkor se jönnék össze.

Sajnos sajnálom az ilyen embereket.Sajnálatból senkivel sem jövök össze.

De vannak akik ezzel együtt tudnak élni.

2015. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kétszer küldte el bocsi.
2015. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Blade Bone ***** válasza:
Nehéz ezt így megmondani, lehet hogy ha megfogna a személyisége, eltekintenék a sérülésétől..
2015. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést illene nem jelnyelven feltenni.


A tud menni, de nem úgy mint egy egészséges sokmindent takarhat. Van ilyen ismerősöm, igaz velem egynemű így párkereséskor nálam kizárt,de nagyon rendes, okos, aranyos ember. Annyi testi hibája van, hogy kicsit biceg.

2015. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Esetleg írni megtanulhatnál
2015. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne vedd sértésnek, de ez értelmezhetetlen.

Ha a sérülésed olyan, ami miatt nem tudsz írni (pl. egy masszív agysérülés, vagy az ujjak elvesztése), akkor vedd semmisnek, amit írtam, de egyéb esetben viszont megtisztelhettél volna minket azzal, hogy megprósálod normálisan leírni, amit kérdezni akarsz. Az, hogy nincsenek ékezetek, azon már fenn sem akadok, ugyan, miért is fáradjunk 3 másodperccel többet? Kit érdekel ma már az igényesség... De itt maga a mondat is értelmetlen. Mit akarsz kérdezni? Kivel jönnénk össze? Egy sérülttel, akinek van barátnője? Dehogy jönnék össze egy kapcsolatban levő emberrel! Vagy mi a kérdés?

2015. dec. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!