Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan váljak nyitottabbá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan váljak nyitottabbá?

Figyelt kérdés

Sajnos a csalódások miatt nem vagyok elég nyitott egy új kapcsolatra, és optimista sem vagyok. Reálisan látom a világot, az embereket. A szakmámból is adódik, mert emberekkel foglalkozok, és az emberismeretem viszonylag jónak mondható. Ennek hátránya az, hogy ismerkedéskor már hamar meglátom a másik ember hibáit, illetve hogy ha kapcsolatba kezdenénk, mik lehetnének a kapcsolat nehézségei.

Azt is látom, hogy rengetegen megcsalják a párjukat, el sem tudják képzelni, hogy ez nem csak a párjukra és a családra nézve negatív, hanem pl. engem, mint egy idegen külső szemlélőt is mélyen elkeserít és kiábrándít a kapcsolatokba vetett hitéből.

Szeretnék a saját sérelmeimen túl lépni (nem megcsalás, más sebek), szeretnék nyitottan, optimistán állni egy kapcsolathoz, hogy változtassak ezen?


2015. dec. 26. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Légy menő, bulizz, menj emberek közé, vegyél iphonét.
2015. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló cipőben voltam mint te.

Nyersen szólva magadra kell erőltetni a nyitottsàgot, és folyamatosan arra fókuszàlni, hogy az emberek sokszínűek, különböznek.


Én úgy kötöttem kompromisszumot a sajàt démonaimmal, hogy nem görcsölök. Most képbe került valaki, óvatosabb vagyok mint eddig, körültekintőbb. Ha egy hétig tart akkor addig, ha évekig akkor addig.

Egyszerűen így kell hozzààllni a dologhoz.

Nem szabad a múlt sérelmeit új emberekre kivetíteni.

Ez a legnagyobb hiba amit elkövethetsz.

2015. dec. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 ebben teljesen igazad van. De nekem még akkor is nehéz elveszíteni valakit, ha nem működnek vele jól a dolgok és fejben tudom, hogy le kellene zárni. Ez a tart ameddig tart, de sokat hallottam már férfiaktól. Vannak olyan férfiak, akik akarnak és tudnak elköteleződni, jól szeretni?
2015. dec. 26. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak. Normàlis értékrendel rendelkező férfiak akik igen is el tudjàk és akarjàk kötelezni magukat.
2015. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rendet a kis buksidban, és lásd meg a szépet az élet apró örömeiben is. Ha folyton csak azt látod mennyire szar a világ, akkor csak zárkózottabb leszel.
2015. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fejben én is tudom, a gyakorlattal van a probléma, hogy kell azt csinálni?
2015. dec. 26. 11:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaz ezt csak komoly, értelmesebb partnerrel tapasztalhatod meg,de ha találtál ilyet;legyél türelmes magaddal. Kezdd apró dolgokkal! Pl. merj kezdeményezni,ha nem az van, amire számítasz, próbáld meg még egyszer és még egyszer.. Lehet, hogy a másiknak is vannak kételyei, nehezebben nyílik meg, a sebek begyógyulásához idő kell. Nálam pl. hamar fel szokták adni a harcot a férfiak, pedig

idővel meg tudnék nyílni...20+N

2015. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!