Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért vagyok ilyen érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért vagyok ilyen érzelmes, érzékeny fiú, mit szívjak, szedjek, hogy érzéketlenebb, férfiasabb jellemmé váljak és végre kelljek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Bár igyekszem leplezni, titkolni, mivel tudom, hogy gáz meg szégyen és gyengeség, ha egy fiú érzelmes, érzékeny, de van, hogy legszívesebben elsírnám magam, amikor meglátok egy szerelmes párt, fáj, hogy én senkit sem ccsókolhatok, ölelhetek. Sokáig azt gondoltam, hogy biztos csak a szexhiány, de egyre jobban érzem, hogy sajnos nem ez a gond, így nálam a prostizás sem fog megoldás lenni, sajnos. Szerelemre vágyom, szeretetre, meg, hogy én is adhassak egy lánynak, aki megérdemli, hogy szeressem. Csak hát ugye nem vagyok egy helyes adonisz gyerek, sokszor csúfoltak lányok a külsőm miatt, főleg az orrom miatt, de vannak más hibáim is egyébként a külsőmet nézve, csak leginkább ebbe tudnak belekötni, ezt látják meg először. Alkatom, pici termetem miatt alapból kiesik a lányok jó 60%-a kb., tekintve, hogy milyen magasra és nagyra nőnek a mai csajok. A maradéknak meg még annyira sem kellek, mivel ők még több fiú közül válogathatnk alacsony, pici termetük okán. Szóval elég reménytelen a helyzetem, így mostanság már egyre jobban megvisel, pár éve még nem is zavart, hogy egyedül vagyok, fiatal tini voltam és naiv, hittem, hogy majd egy nap találok egy lányt, aki elfogad és szeret a rusnya külsőm ellenére is és minden boldog lesz. Mára már reálisabban látom a helyzetet és épp emiatt vagyok megrémülve, pánikba esve, csak rohannak az éveim. Egyre jobban terjedő, hasító fájdalom járja át a szívemet és közben haldokló remény foszlányok hullanak az elmémben. Zsörtölődő, boldogtalan, elégedetlen, depressziós roncsot és egyben gyakran magányosan sírdogáló, érzékeny kisfiút változtatva lelkemből. Emiatt próbálom erősnek, szívtelennek mutatni magam még inkább, mint, aki alapból egy érzéketlen vadállat és boldog egyedül is, de belül szinte sírni tudnék állandóan a fájdalomtól, főleg, hogy minden egyes nap szembesülnöm kell a tudattal, hogy ritka ronda srác vagyok, akinek sorsa gúnyolódás és a számkivetés a társadalomból, de főleg a lányok társaságából. Lelkesen próbálkozom pedig személyesen és neten is egyaránt, de a napokban is csak azt kaptam meg egy lánytól, hogy nagyon csúnya vagyok és kopjak le. Míg másokra tapadnak a lányok, engem csak utálni tudnak, undorodni tőlem, én már nem is látom értelmét így az életemnek. Csúnya vagyok nem kellek egy lánynak sem, míg a szép magas fiúkra jut több lány is akár egyszerre. Ennyi a siker titka, jó külső, nagy darab testalkata és magasság.
2013. márc. 28. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Veled az a legnagyobb probléma, hogy ne vagy elég tökös odamenni egy lányhoz, vagy ráírni.
2013. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem olvastam el, csak a kérdést! ne stresszelj, te ilyen vagy, ne akarj más lenni. nem kell, hogy izmos, magas, nagypofájú legyél, megtalálod a sajátod, csak várj, de ne tétlenül!
2013. márc. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 El Greco ***** válasza:
Ezt én is írhattam volna.Tudom,hogy mit érzel,de én már megszoktam,nekem már mindegy.Azért sok-sok szerencsét a továbbiakban.
2013. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg magas társadalmi pozíciót elérni! Lehet, hogy nőd nem lesz így, de legalább pokollá teheted azoknak az életét akik szerencsésebbek nálad. Édes a bosszú hidd el!
2013. márc. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez önsajnáltatás.
2013. márc. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PiciMaci1990 válasza:

Nem minden a külső!! Engem kifejezetten taszítanak a nagypofájú,izmos,kigyúrt "menő csávók".

A barátom vékonyabb nálam(65kg) és átlagosnak mondható.És romantikus,figyelmes velem.

26 éves,sokan 20-nak sem nézik . :D

Imádom!

Én 10ből erős 7esnek értékelem magam.

Szerintem sportolj,vagy ha nem is sportolsz...járj el futni,teljesen megváltozik lelked és tested.A sportos külső is vonzó lehet.....

Sok sikert!!Ne add fel!Legyél bátrabb egy picit!

Ha szabad kérdeznem,hány éves vagy?

Üdv. Maci

2013. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A futással kitörölheti a seggét, a futástól vékony és szálkás lesz az ember, de az izomzat nem fog látványosan megnőni, a nők pedig mint tudjuk a nagydarab kigyúrt állatokat kedvelik. Mindezek ellenére a futást én is ajánlom, mint sportot, de a csajozás terén nagy előrelépést nem szabad tőle várni. A gyúrás esetleg segíthet, feltéve ha a kérdező hozzám hasonlóan nem veti meg az egész csirketáp és kokszzabáló társaságot és magamutogató életformát úgy ahogy van.

Egyébként a legjobb az úszás lenne, de lényegesen több energiát kellene belefektetni, mint a fehérjezabálásba.

2013. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PiciMaci1990 válasza:
A futás példa volt.Bármit ,amit szívesen csinál és javít a közérzetén,csinálja... szerintem. Persze a legfontosabb h legyen önbizalma és merjen kezdeményezni.Senki sem egy Kvazimódó.
2013. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Bármit ,amit szívesen csinál és javít a közérzetén,csinálja... szerintem."


Ezzel tökéletesen egyetértek.


"Persze a legfontosabb h legyen önbizalma és merjen kezdeményezni."


Ezt viszont baromi könnyű mondani pláne nőként. Nagyon kellemes érzés, amikor az amúgy normálisnak tűnő nem plázacica csaj, közli veled, hogy "Nézzél már magadra!" Na az ilyen után legyen önbizalmad.

2013. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!