Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső oldalakon el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon el szoktad olvasni, mi szerepel az adatlapján annak, akivel beszélgetést akarsz kezdeményezni, és ha igen, figyelembe veszed az ott leírtakat?

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Igen 20/N
2015. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Mindig. Akinek ott semmi nincs vagy csak hülye idézetek/horoszkóp vannak, azokat hanyagolom, lehet akármilyen képe...


27F

2015. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Persze, hogy figyelembe veszem, nem véletlenül töltötte ki.
2015. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

igen, és az alapján írok neki egyedi, névre szóló üzenetet.


26F

2015. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván igen, hiszen egy fénykép alapján még nem tudom, hogy akarok-e időt pazarolni a levélírásra.
2015. dec. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Most őszintén, nem szoktam neten ismerkedni, de ha arra kerülne sor, akkor mindenképpen áttanulmányoznám. Pl. ha én írnék rá vkire, akkor megnézem, hogy én beletartozom-e abba a kategóriába, amit keres, vagy hogy mi az érdeklődési köre, ez alapvető.


26N

2015. dec. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!