Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaltabb férfi és beválla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb férfi és bevállalós nő - vannak ellenérzések?

Figyelt kérdés

Hogyha egy lányt mindenre, a számára legmegalázóbb dolgokra is rá tudsz venni, akkor mit gondolsz? Például ha simán belemegy, hogy mondjuk estefelé az utcán "szeretkezik" veled, és közben többen elsétálnak mellettetek, megbámulnak, talán telefonnal le is videóznak... egyfelől nyilván örülsz, hogy kifogtál egy ilyen nőt, aki mindenre rávehető, de amellett érzed-e ugyanazt, amit az arra járók, akiknek biztosan megvan a véleményük az adott nőcskéről, mégpedig biztosan nem az, hogy ez egy jólnevelt, kifinomult úrikisasszony...


Ha lehet, akkor olyanok válaszoljanak, akik már túlvannak azon, hogy extázisba esnek a női nemiszervtől, legyen az bárkié. Légyszi ne trollkodjátok el, komolyan kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2015. dec. 26. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt éreztem anno h ő a nagy ő :D

Aztán megcsalt..

2015. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én örülnék egy hasonló bevállalós nőnek.


23/F

2015. dec. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!