Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ismerteti nekem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ismerteti nekem minden férfi az anyagi helyzetét?

Figyelt kérdés
Ha ismerkedem egy férfival biztos szóba hozza a beszélgetés kezdetén hogy hàza van, milyen màrkàju autója,motorja vagy vállalkozó ilyesmiket. Voltak màr gazdag pasijaim, de nem eszerint ismerkedem. Sőt kellemetlen,hogy ezt ilyen hamar felhozzak. Mit tegyek, hogy ne hozzàk fel ezeket a témàkat?
2015. dec. 27. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Mert azt hiszik, hogy minden nőt ez érdekli. De nem jönnek rá, hogy igenis vannak kivételek.
2015. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Sok férfi azt gondolja, hogy a nők a pénzre hajtanak. Ezért már a legelején kiteríti a lapjait. Elég béna meg kell hagyni.. :))
2015. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Hát nemtom, mert én sosem szoktam felhozni. Mondjuk nekem a szüleim gazdagok, nem én dolgoztam meg azért a sok mindenért amim van, úgyhogy nem is vagyok rá büszke, és nem is hangoztatom. Inkább csak olyan dolgokkal szoktam dicsekedni, amikért magam küzdöttem meg(pl. tanulmányi eredmények stb.). Egyébként ez egy jellemző tulajdonság, hogy egy férfi a neki tetsző lány előtt szeretne a lehető legjobb színben feltűnni, persze vannak akik kicsit túlzásba viszik.
2015. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Meg kellene változtatnod az a töménytelen kůrvát akiknek a pénz számít. Ők ezt azért mondják el neked, mert remélik, hogy te értékelni fogod az ő anyagi sikerüket. Sok nő van aki nem szálna be egy Trabantba.
2015. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van aki mindezt a nulláról érte el, és büszke rá, szerintem jogosan. Mivel ha ezt elérte, nyilván kitartó, vannak céljai, nem csak teng leng a világban.

Az más ha mindezt csak a szülei révén szerezte és a kisújját sem kellett mozdítania érte, és mégis dicsekedik, na az olyat elítélem. Ne más tollával ékeskedjen, hanem a sajátjával.

2015. dec. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!