Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet irántam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, együtt él egy nővel. De nem hàzasok,nincs gyerek. A munka miatt kerültünk kapcsolatba. Sokat segít nekem, mindig kedves, udvarol. Elképzelhető,hogy ő is érez valamit iràntam?
2015. dec. 28. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Na álljunk meg egy szóra, az, hogy valaki kedves és segítőkészt, az teljesen más, mint az udvarlás.


Ne áltasd magad, az, hogy segít neked, mert a munkád miatt rászorulsz, attól még nem fog neked udvarolgatni, meg minden más.

Ne képzelődj, attól, még hogy nincs gyereke és nem házasok, attól még boldogok lehetnek, csak mint magánügy, biztos nem kürtöli azért világgá.

2015. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De magàtól segít, ez nem kötelessége. Mindig dicsér. Màsoknak nem szokott.
2015. dec. 28. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elettarsam is mindenkivel kedves vslogatas nelkul. Mindig elmeseli, h masznak ra a kolleganoi. En mindig kifigurazom oket es sokszor megadjak a szerepjatekaink temajat szexelesnel. Eljatszom, h en mit csinalnek a helyukbe. Sokszor meg egy ora szexet rahuzunk, mert mindketten raizgulunk a kis szerepjatekra. Mindig halalra rohogjuk magunkat, hogy lehetnek olyan egyugyuek, h nem veszik eszre, h nem kellenek neki meg egy sz.patasra se. O csak keruli a konfliktust, mindenkepp eloleptetest akar, igy nem akarja, h utaljak a kollegai vagy alategyenek a fonokseg elott.


Szoval kedves Kerdezo, kezeld az ilyen munkahelyi kedvesseget es udvarlast diplomatikusan , tudod milyen nehez uj munkahelyet talalni neki.

N

2015. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő keres engem. Nem olyan se**ny*** mint a pàrod. Komolyan mindig nevetek az ilyen nőkön mint te. Szétvàg téged a féltékenység. De köszönjük, hogy megosztottad, hogy a pasikàd úgy csinàl meg, hogy a kolleganőnek képzel. :-D
2015. dec. 28. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Komolyan, kaptál most két választ, ami ne adj úr isten, ellenkezője annak, amit te gondolsz!

Ha nem fogadod el azt, hogy mi ezt így gondoljuk, és az se biztos, hogy a következő válaszolók is neked adnak igazat, akkor minek írtad ki a kérdést, minek kérsz választ, ha te csak a saját igazadat hajtogatod, mint egy szajkó?


Kislány, ne nagyon éld bele magad ebbe a szituba!

2015. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Képzeld!

Hozzám is rendszeresen odajött egy informatikus férfi, mikor odakerültem egy céghez elmagyarázni a dolgokat. Néha együtt mentünk ebédszünetre, beszélgettünk rengeteget, viccelődtünk. Ő szerelmes volt egy kolléganőbe, én párkapcsolatban.

Később a többi kollégámat megismerve: többség kedves volt (férfiak és nők is), rendszeresen érdeklődünk egymás után, ha kell segítünk egymásnak. Ebédelni 4-5 fős csoportokba megyünk.

Szerinted akkor gruppenszex lesz ebből?

2015. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen típusú férfiak-fiúk, akik alapjáraton szeretnek hízelegni más nőknek, lányoknak. Sok ilyet ismerek. Nem érez semmit irántad, emiatt nem kell aggódnod. Ezek a férfiak ilyenek és kész, sokszor a párjuk is tudja ezt, de nem foglalkoznak vele. Miért is tennék? Mert másnak bókol meg segít? :D Tudod hány kollégám ilyen? Mindegyik. :D Viccen kívül. Olyan is megesik, hogy egyesek túlzásba esnek. Viszont ettől még hűségesek, csak nem zombik.


Nem hiszem el, hogy ennyire tapasztalatlan és buta vagy e téren. Eddig kolostorban éltél? Vagy ő az első pasi, aki szép szólt hozzád? Szerintem ne hozd magad kellemetlen helyzetbe, csak kiröhögtetnéd magad. Hidd el, te lennél a r!banc, aki nem tiszteli más magánéletét.

2015. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!