Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek róla? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek róla? Mit érezhet?

Figyelt kérdés
Azt kérdezte tőlem, miért van az hogy nem kívánja a kukit. Minden férfitől undorodik, mert sokan megbántották. De minden férfiban engem lát, az én f*rkamat viszont kívánja. A gondolataiban én járok, bármennyire is próbálná elhúzni fejét, mikkor meg akarom csókolni szerinte nem tudja. Szerinte mellettem biztonságba érzi magát.

2015. dec. 2. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki, vagy neked szövegalkotási problémái vannak.
2015. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is fussunk neki mégegyszer..Mi van a kukival ?
2015. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így írtam le, ahogy ő nekem írta... Azt mondta senkinek, sem kívánja a kukiját. Meg kérdeztem tőle, hogy az enyémet sem? Azt mondta de azt igen. De hogy minden férfitől undora van, csak tőlem nem. Minden egyes férfiban, csak engemet lát. (Ha mondjuk lát az utcán, egy emberkét mindig azt hiszi, hogy én vagyok az...) A gondolataiban is én járok a fejében. Mikkor össze voltunk, veszve és meg akartam csókolni, elmondása szerint próbálta el húzni a fejét. De egyszerűen nem tudta, mert szerinte nem tud ellenállni nekem. Azt is mondta hogy velem biztonságba érzi magát.
2015. dec. 2. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol itt a baj?Akkor ezek szerint szeret és vonzódik hozzád.
2015. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na most már értem. HÁt ez teljesen egyértelmű :) nyert ügyed van :)
2015. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiváltságos helyzetben vagy. Mert úgy tűnik, hogy rajtad kívül senkinek sem lenne esélye nála.
2015. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeret téged, de belső gátlásokkal küzd. Segíts neki leküzdeni.
2015. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!