Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Amikor azt mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor azt mondjátok, hogy elvárás, hogy a férfinek sok pénze legyen, az mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés

Inkább sokat keressen, és minden hónapban legyen egy nagy elverhető összeg, vagy inkább a megtakarítási állománya legyen nagy, és legyen nagy háza medencével, nagy autója, stb?

Egyébként mi számít sok pénznek? És magas fizetésnek nálatok?

Mennyi az a havi elverhető pénzmennyiség, amivel már elégedettek lennétek?



2015. dec. 28. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nálam alap,hogy ha albérletben is,de egyedül éljen. Ne anyukával és ne haverokkal. Tudjon fizetni egy éttermi számlát és a hónap végén se mondja,hogy most nem tud elvinni egy wellness hétvégére.


Nem kell milliomosnak lennie,de azért legyen egzisztenciája.


Manapság a jónak mondható fizu szerintem a 400000 ft./hó-tól indul.


22/L

2015. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon egyszerű a válasz. Mivel pénzhajhász lányok úgysem fognak tömegével írni (remélem) így logikusan kifejtem én.

Keressen sokat, legyen nagy magtakarítása, így van.

Havi elverhető pénzmennyiség mértéke: minél több.


Erre azért nem olyan nehéz rájönni.

2015. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Költőnő? ***** válasza:
94%
#1 akkor gondolom ezt a "vellnesszezést" egyedül is tudod finanszírozni ha úgy alakul, nemde?
2015. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én 520 000 Ft-ot keresek, de elverem az egészet, így nincs megtakarításom. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem tudok éttermet, wellnesst fizetni hó végén.

VISZONT panelban lakom, és majdnem 4,5 éves szaros octaviaval járok.

Haverjaim nincsenek, nem járok el velük, anyámmal kb 2 havonta egyszer beszélek telefonon.

Szükségem van kb 150e-170e forintra havonta (rezsi, kaja, stb).

A maradék 350e áll szabadon rendelkezésre havonta.

Van akinek ez így elég lehet? Lehet esélyem így bárkinél?

Ja és nem igazán vagyok szép sem, kigyúrt meg egyáltalán nem, de nem vagyok kövér.

2015. dec. 28. 18:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy csak a pénzedért szeressenek, akkor keress többet.


Ha azt akarod, hogy önmagadért szeressenek, akkor meg bőven jó, az is jó lenne, ha kevesebbet keresnél.

2015. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

4#

De szánalmas annál inkább.

Ne feledd, egyszer fent, egyszer lent. Nem mindig fogsz ennyit keresni, nincs rá garancia.

2015. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
hova lehet elverni havi 350e-et ha se kutyád se macskád?
2015. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 zgyzgy ***** válasza:
wellness hétvége - a varázsige...
2015. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A havi 160-180-ammal marhára esélyes vagyok... :DDD Az mi durva már, hogy az ideírók 80%-a jócskán 300-400 fölött keres...
2015. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 18:14

Ha szereted az anált, járhatunk. Ne itt írj, privátban.

2015. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!